Ansambel

zoja2  

član od: 16.12.2007

sporočila: 258

tema odprta - 12. mar 2012 18:22 | ogledi: 10.296 | odgovori: 8

Za praznovanje abrahama iščem glasbenike (trio ali duo). A je katera že poslušala trio "Dolenjski fantje"? Ali pa kakšen nasvet za drug anasambel, ki naredi dobro zabavo?

 

Res hvala za vaša mnenja oziroma izkušnje.



zoja2

Temo je spremenil(a) zoja2 dne 12. mar 2012 18:22

remiskica  

član od: 26.4.2009

sporočila: 21

12. mar 2012 19:30

Iz osebni izkušenj  lahko priporočam Duo Twist. Tudi jaz sem za njiju izvedela na tej strani :)Igrala sta na atinem abrahamu 2 leti nazaj. Imata zelo raznoliko glasbo in različne igre, če jih seveda želite. Če vas zanima me kontaktirajte.



remiskica

Sporočilo je spremenil(a) remiskica dne 12. 2012 20:37

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

12. mar 2012 20:21

Odvisno, kakšna glasba naj prevladuje. Za kake prave rokerje, ki praznujejo, najameš drugačno skupino kot za koga, ki mu je bližje kaka druga glasba za zabavo. Tako da je to lahko zelo subjektivna reč. Mi ne maramo skupin, ki bi radi bili tudi zabavljači in bi vodili neke igre (nam je zabavno tudi brez tega, za povrh nikoli ne veš, ali bo res kaja zabavenga ali bo kaj hudo butastega - in tudi se razlikujemo, kaj je komu zabavno in kaj komu brez veze).

 

 

Tile na primer so za dobro zabavo po mojem okusu, predvsem zato, ker "ocenijo" družbo in temu primerno igrajo (na treh 'čagah' so igrali, na katerih sem bila). Seveda se je pa ob prvem stiku nujno dogovoriti, kaj se od skupine pričakuje in kaj oni lahko ponudijo.

 

Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 12. 2012 20:24

zoja2  

član od: 16.12.2007

sporočila: 258

12. mar 2012 20:38

No, mi smo bolj narodnjaki, pa malo jugo-nostalgije, skratka malo mešano. Meni se zdi, da dobro vodenje lahko naredi dober žur, ker če so muzikanti bolj zaspani kot gosti, je ponavadi bolj dolgčas...

zoja2

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

12. mar 2012 21:02

No, potem pa je tisti rdeče obarvan link točno to, kar iščeš.

mamamia

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

12. mar 2012 21:38

Te tile tudi sama dobro poznam in zeloooo  ustrezajo mojemu okusu. Je pa res tako, kot pravi mamamia, okusi in želje so različni. Že večkrat so  nas  zabavali, tudi na službenih srečanjih.  Igrajo plesno glasbo za brusiti pete, tudi narodno-zabavno, pa tudi  čudovito zapojejo prekmurske in starogradske pesmi skupaj z vami oz. obkroženi z gosti. Pa na tem našem koncu je kar nekaj takih zabavljačev, da se človek včasih kar težko odloči. Sem bila pred slabim mesecem  na zabavi, kjer sta  zažigala Duo nostalgija. Bil je ženski abraham, čudovito, zabavno, nepozabno.Ta duet (oče in sin) je v oddaji Slovenija ima talent zasedel mislim, da drugo ali tretje mesto. iglata zimzelene iz ex Jugoslavije melodije, po moji oceni je oče čisti prekmurski Mišo Kovač. Veste kako to včasih pašeeee. Ti dečki so iz SV Slovenije, ne vem na katerem koncu si ti.

 

 

 



sonce51

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

13. mar 2012 0:47

Duo Storžek je bil prav super in cena je bila zelo razumna.

Vanja

zoja2  

član od: 16.12.2007

sporočila: 258

13. mar 2012 17:42

Hvala za predloge, ampak res nisem napisala, da sem z dolenjskega konca, tako, da bodo očitno kar dolenjski fantje, ker so blizu. Očitno pa niso tako poznani.

Pa še fantje so, bomo imeli tam veliko punc...

zoja2

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

13. mar 2012 17:47

sonce51 je napisal/a:

Te tile tudi sama dobro poznam in zeloooo  ustrezajo mojemu okusu. Je pa res tako, kot pravi mamamia, okusi in želje so različni. Že večkrat so  nas  zabavali, tudi na službenih srečanjih.  Igrajo plesno glasbo za brusiti pete, tudi narodno-zabavno, pa tudi  čudovito zapojejo prekmurske in starogradske pesmi skupaj z vami oz. obkroženi z gosti. Pa na tem našem koncu je kar nekaj takih zabavljačev, da se človek včasih kar težko odloči. Sem bila pred slabim mesecem  na zabavi, kjer sta  zažigala Duo nostalgija. Bil je ženski abraham, čudovito, zabavno, nepozabno.Ta duet (oče in sin) je v oddaji Slovenija ima talent zasedel mislim, da drugo ali tretje mesto. iglata zimzelene iz ex Jugoslavije melodije, po moji oceni je oče čisti prekmurski Mišo Kovač. Veste kako to včasih pašeeee. Ti dečki so iz SV Slovenije, ne vem na katerem koncu si ti.

 

 

 



sonce51

 

Ja jasno, Štajerci in Prekmurci se "navohamo". Le kontrabasist je zdaj drugi, prejšnji ima s študijem preveč obveznosti, pa pri Terrafolk skupini zdaj igra (in pti Piazzolekih) in mu ne znese več še s temi dečki. Je pa zamenjava odlična, preverjeno.

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti