Priprave na poletje

kozamurnik

sporočila: 2311

16. mar 2012 23:20

Verjetno je na drugi sliki Vanja- imam detektivski nos in morda zadenem tudi tokrat.Ker gospa na fotki zagotovo ni manekenka, pa tudi 30 let nima, a ne? murnik

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

16. mar 2012 23:41

Kozamurnik, par deklic pa še kak študent s KulSlo ti lahko povedo, da na drugi sliki nisem jaz. Se mi tudi zdi, da ta dama še ni mojih let. 

Ampak ko sem link prilimala sem celo pomislila na to, da bo kdo prišel na tako idejo. Evo, tako delujejo moji detektivski možgani.

 

Brusketka, pašček je pametna ideja, ker z njim povdariš najožji del telesa. Ni potrebno, da ti je všeč ravno tista slika, hotela sem ti dati samo idejo. Tukajle je še ena:

http://s7d4.scene7.com/is/image/imsdm/059764_ens?$mm

 

 



Vanja

 

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 16. 2012 23:47

brusketka  

član od: 11.11.2011

sporočila: 97

17. mar 2012 8:36

Aja vanja, to pa:D tam mi samo barva ne gre zraven:P heheh

 

No danes sem končno naredila vse vaje, zato bom začela objavlati rezultate :d Brigita, kako gre tebi z vajami??? Jaz do danes nisem naredila vseh, tako, da sem bila raje tiho:P hihi, rezultati niso briljanti, ampak sem pa prvič opravila vseh sedem, tako da od danes štejem en mesec:D hihih

 

1. vaja - 21

2. vaja- 12

3. vaja -  samo 6 :P

4. vaja - 67

5. vaja - 24

6. vaja - 16

7. vaja - 15

 

hja:D še bo treba delat... :P

 

Dobro jutro:D:D:D http://www.youtube.com/watch?v=qFHbwikzNds&featu

brusketka

Tinky Binky  

član od: 10.3.2012

sporočila: 334

19. mar 2012 18:30

Za sabo imam 40 minut hitre hoje in 30 minut švicanja na eliptičnem trenažerju in se počutim super. Trenutno imam bolj sedeče delo in se ato zprav veselim vsakega miganja. Sploh je pa super tole vreme, ko je že bolj toplo in sonček in res da energije za gore premikat.

Najboljše pa bo, ko se bo začelo spet delo na vrtu in gredicah...kako bomo šele takrat migali.

Tinky Binky

brusketka  

član od: 11.11.2011

sporočila: 97

20. mar 2012 10:40

Mene pa živcera, ker se kile ne premikajo :X  Đizs no:D

hehehehehe rutina je ista:D Tek zamenjala za hojo, ker umes nabiram rožice:P hehehehe

brusketka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

20. mar 2012 11:18

andreja m je napisal/a:

Sladkor ukini takoj,oz.zmanjšaj-brez cincanja,kajti sladkor hrani slabe celice..................

Katere celice pa so slabe?

rimljanka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

20. mar 2012 13:01

, spet ena, ki je absolutno prešpricala ure biologije v osnovni šoli. Škoda! Včasih osnovna šola celo prav pride .

lp

cervus

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

20. mar 2012 13:20

Rimljanka, 'slabe' celice so vse tiste, ki se jim reče podkožni špehec.

Punce, a se vam lahko pridružim pri 'pripravah na poletje'?  To zimo sem začela jest čips (prej ga niti marala nisem) in se pozna  Je šlo 5 kilc gor, večinoma na zadnjo plat in trebuh, itak.

OlivaB

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

20. mar 2012 13:20

andreja m je napisal/a:

Celice v slinavki.

Sladkor se kopiči v slinavki in ker ga le-ta premalo ali nič ne more predelati,postaneš hitro lačen in tako slinavka rabi zopet sladkor-hrano in to vedno več-to se kopiči in kopiči in gre v kile in ker ima telo preveč sladkorja ,ki ga slinavka ne zmore  predelati,odpove in verjetnost je tudi,da pride do sladkorne bolezni.

Taka je moja razlaga.Verjetno pa imamo tukaj tudi zdravnike,pa če nimam prav,pa naj me popravijo.
andreja m

Niti ena informacija ni pravilna. Za tiste, ki bi radi vseeno vedeli osnove, jih lahko dobijo tukaj, recimo. Ali pa v OŠ in SŠ učbenikih za biologijo, seveda.

rimljanka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

20. mar 2012 13:25

OlivaB je napisal/a:

Rimljanka, 'slabe' celice so vse tiste, ki se jim reče podkožni špehec.


OlivaB

Ti zagotavljam, da je med nami zelo, zelo malo potomcev takih, ki so imeli v prejšnjih generacijah premalo teh, po tvoje, slabih celic. Če vprašaš, zakaj, ti lahko povem.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti