Priprave na poletje

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

14. mar 2012 21:28

Pa ne vem, če leta vplivajo na to, kako gledaš na kilograme. Sama sem med tistimi, ki so "30 ali manj", pa se sama počutim veliko bolje in seksi zdaj, ko imam nekaj kilogramov nad t.i. idealno težo, kot pa sem se počutila, ko sem imela idealno težo oziroma kak kilogram manj. Je veliko stvari samo v glavi.

Margot

jatija  

član od: 5.1.2011

sporočila: 95

14. mar 2012 22:20

Mamamia ,res je tako!Sebe moramo imeti radi

jatija

brusketka  

član od: 11.11.2011

sporočila: 97

15. mar 2012 7:52

ja seveda da sebe :D koga pa?:)

 

spet moja kisla voda:P Moram priznat da sem se včer pregrešila:S  pojedla sem nekaj kruha:s ojojjj, ampak ok, ni krize :) drugače kar se tiče kg...Ne opažam nekih razlik.

držim se teh vaj, res so naporene ampak je občutek ok, samo malo te fiber daje.

se mi pa zdi, da se nasplošno počutim bolje, zdaj ali je to zaradi tega ali pa zaradi občutka da nekaj počnem zase nevem:D

 

v vsakem primeru je ok:D

Kako kaj ostale??? Ali je katera že dejansko zgubila kakšen kg?? :D

eno lepo dobro jutrohttp://www.youtube.com/watch?v=YsgL35RCGcc

brusketka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

15. mar 2012 8:30

Margot je napisal/a:

Pa ne vem, če leta vplivajo na to, kako gledaš na kilograme. Sama sem med tistimi, ki so "30 ali manj", pa se sama počutim veliko bolje in seksi zdaj, ko imam nekaj kilogramov nad t.i. idealno težo, kot pa sem se počutila, ko sem imela idealno težo oziroma kak kilogram manj. Je veliko stvari samo v glavi.



Margot

mamamia

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

15. mar 2012 9:49

Bravo, Margot! Res je vse v glavi! Problem je v samozavesti. Ker poznam ženske, ki imajo idealno težo (recimo po medicinskih standardih), pa so vseeno nezadovoljne. S tem pa ne mislim da se je treba zavalit pred tv in grickat

JJ

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

15. mar 2012 10:04

JanisJoplin je napisal/a:

Bravo, Margot! Res je vse v glavi! Problem je v samozavesti. Ker poznam ženske, ki imajo idealno težo (recimo po medicinskih standardih), pa so vseeno nezadovoljne. S tem pa ne mislim da se je treba zavalit pred tv in grickat
JJ

 

Ja, res je!

Po drugi strani, obstajamo tudi zavaljene IN zadovolj(e)ne

Margot, bravo!

 

lp

mzm

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

15. mar 2012 10:16

Zavaljene IN zadovolj(e)ne! Bravo miš!

JJ

brusketka  

član od: 11.11.2011

sporočila: 97

15. mar 2012 10:40

Strinjam se z vsemi:d

Bodite takšne in takšni kakor vam odgovarja. Vsak posameznik ima svoje  oči in lepoto zanje. Delajte na tem, da ste srečn in zadovolni ter dajajte prednost v življenju tistemu kar vas osreči. Za nekatere je to, zadovoljstvo z videzem, za druge počutje, za tretje pa čisto druge stvari. Pri meni pa je tako, da se rada pogledam in če sem si všeč mi je to blazno v veselje:D Za druge pa kos tortice...saj ni važno:D Srečen človek je pa že tako ali tako lep za pogledat:D

 

 

brusketka

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

15. mar 2012 12:32

brusketka je napisal/a:

Strinjam se z vsemi:d

Bodite takšne in takšni kakor vam odgovarja. Vsak posameznik ima svoje  oči in lepoto zanje. Delajte na tem, da ste srečn in zadovolni ter dajajte prednost v življenju tistemu kar vas osreči. Za nekatere je to, zadovoljstvo z videzem, za druge počutje, za tretje pa čisto druge stvari. Pri meni pa je tako, da se rada pogledam in če sem si všeč mi je to blazno v veselje:D Za druge pa kos tortice...saj ni važno:D Srečen človek je pa že tako ali tako lep za pogledat:D

 

 



brusketka

 

V temle zapisu se pa povsem strinjam s tabo, brusketa.

zeta

181604  

član od: 22.7.2011

sporočila: 276

15. mar 2012 20:40

Yes, to je tisto bistvo!! Brusketka, točka zate!

181604

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti