Pag

katarinabarbara  

član od: 24.8.2008

sporočila: 31

tema odprta - 26. feb 2012 15:33 | ogledi: 8.154 | odgovori: 12

Lep pozdrav.

Zanima me, če kdo ve za kakšen vredu apartma na Pagu?

Hvala za odgovore in lep pozdrav

katarinabarbara

lovebeyba  

član od: 25.1.2010

sporočila: 122

26. feb 2012 18:04

Za katero mesto pa se zanimaš?

lovebeyba

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

26. feb 2012 18:43

Pa kaj je zate v redu?

Sonja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

26. feb 2012 18:55

http://www.adriatic.hr/sl?gclid=CIqD-MCavK4CFQNd3wod

Malo časa si je treba vzet pa iskat. Kar je nekomu v redu, ni nujno da ustreza tistemu, ki mu priporoča.

Na tem linku najdeš veliko. Seveda je pomemben podatek, za koliko oseb iščeš, koliko ti je pomembna lega blizu morja, kakšen standard želiš oziroma koliko denarja si pripravljena odšteti.

Če ta link ni dovolj, so še drugi. Vpiši v iskalnik apartmani pag, pa se bo še kaj našlo. Imaš tudi stike gor in lahko takoj pokličeš in povprašaš tistega, ki oddaja.

 

 

 

mamamia

lovebeyba  

član od: 25.1.2010

sporočila: 122

26. feb 2012 22:07

Sama sem bila na pagu cca 8. krat v različnih krajih.

Na pagu je veliko mest oz. naselij od takšnih kjer se kaj dogaja in pa takih ko so res čisto umirjeni.

Meni je najbolj vseš mesto Pag saj je v Paškem zalivu, kjer imaš mesto jedro, kjer se vsak večer nekaj dogaja, malo stran imaš pa zlo veliko apartamjev. Mesto ima mestno plažo, večina apartmajev pa nima svoje plaže, tako, da je potrebno iti na mestno plažo, ali pa se odpeljati z avtom malo dlje, kjer so pa skrite zlo fajne plaže. Imaš tudi nekaj obcij za kake ture veternice, na rd do vhoda paškega zaliva, na najvišji vrh paga...).
 
Gajac je veliko apartmajsko naselje z večjo javno plažo, z lokali, nekaj štanti, pekarnami, restavracijami, hotelom... Je pa v glavni sezoni kar gneča, še posebaj na plaži.
 
Novalja je mesto, kjer tudi vedno nekaj dogaja, apartmaji so tudi malo izven mestnega jedra. Nas novaljo nisem bila nekako navdušena preveč.
 
Lun je meni tako simpatična vasica, čisto na koncu Paga, ampak precej odmakjeno od ostalih mest. Ampak idealno za nekoga, ki hoče imeti na dopustu mir.
 
Šimuni je kar velika marina, malo stran je pa kamp, ki je malo dražji in na večjem nivoju, plaža je zlo poštimana. 
 
Vasici Zuboviči in Metajna sta bolj majhni vasici, za tiste, ki želijo na dopustu mir.
 
Caska je baje super, vendar zna biti moteča zaradi glasne glasbe iz Zrč v nočnih urah.

 

lovebeyba

majda.d  

član od: 26.7.2010

sporočila: 9

27. feb 2012 18:53

Že nekaj let kampiram v Šimuniju. Kamp je res velik, poskrbljeno je za vse. Ker te ne zanima kampiranje, ti povem, da je v kampu veliko lesenih hišk s kuhinjo, sobami, kopalnico..., ki ji dajejo v najem. Vtipkaj KAMP ŠIMUNI in boš vse izvedela. Če te zanima še kaj, piši na ZP in ti bom pojasnila.

Lotti  

član od: 13.10.2006

sporočila: 343

27. feb 2012 19:08

Sama dopustujem tule http://www.otokpag-novalja.com/domov in ja... Toplo priporočam, sploh pa komaj čakam poletje, da se zopet vrnem v raj...

Lotti

Yolanda  

član od: 24.2.2006

sporočila: 14

27. feb 2012 19:24

Pripročam ti avtokam Šimuni, na voljo imaš vsto urejenih mobilnih hišk. Plaža je prekrasna, le poleti je gužva. Je pa v bližini kar nekaj samotnih plaž. Računaj pa na kar zasoljene cene, letos so nam cene pavšalov dvignili za 25%. Se pa da letovati za kar zmerno ceno v predsezoni in posezoni. Tudi meni je drugače najbolj všeč mesto Pag, ampak, kot je že napisala Lovebeyba, razen mestne plaže nimaš preveč izbire. Sicer pa, ko si enkrat na Pagu, ga v celoti raziščeš in si najdeš najprimernejšo lokacijo za naslednje leto. Meni je po dolgih letih letovanja še vedno najljubši Šimuni, sploh spomladi in jeseni. 

 

Yolanda

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

27. feb 2012 19:46

Mi smo bili lani v Vlašićih. Prijetna majhna vasica, plaža neverjetna (v + smislu), za otroke odlično. Edino me je motilo to, da ni bilo nikjer sladoleda na kepice.

Atina

ČRNICA  

član od: 9.7.2008

sporočila: 85

1. mar 2012 6:07

Mi pa že deset let dopustujemo v Povljani, dokaj mirna vasica odmaknjena malo od mesta Pag, plaža čudovita, sploh za otroke.Toplo priporočam..Mmmmm,komaj že čakam,letos počitnikujemo 2x.

Lp

Črnica

katarinabarbara  

član od: 24.8.2008

sporočila: 31

1. mar 2012 13:50

hvala za odogvore

katarinabarbara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti