Midva sva bila lani v Mandrah v privata aparmajih (zelo lepih), par metrov stran od plaže...sva se imela super ![]()
Če te zanima, mi javi na zs pa ti lahko dam kontakt
RoncolinoMidva sva bila lani v Mandrah v privata aparmajih (zelo lepih), par metrov stran od plaže...sva se imela super ![]()
Če te zanima, mi javi na zs pa ti lahko dam kontakt
Roncolinosmo prestavili Pag na drugo leta, ker sem dobila super ponudbo za Biograd in za letos Pag odpade.
katarinabarbaraKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.