24kitchen

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

11. apr 2014 17:16

Neka sara. Mine me, ko meša mleko in kvas z vodo pa nisem občutljiva na to ampak pacanje po tekočni z rokami? potem pa najbolj banalno stvar z vilico? Že to, da je bombetke premazala z rumenjakom preden so sploh vzhajale...

Vesnuska  

član od: 1.1.2011

sporočila: 944

11. apr 2014 22:22

Sara la Fountain. Meni tudi ni všeč. Še posebej to, da sedi. Sploh si ne predstavljam kako bi človek sede kuhal...

Recepti pa nič posebnega.

Na tem 24kitchen težko srečaš spodobnega kuharja. Še najraje gledam Bourdaina, tam pa itak ne kuhajo.

Vesnuska

NaturensGalleri  

član od: 8.12.2007

sporočila: 272

11. apr 2014 23:05

Tudi jaz sem si Saro ogledala dvakrat, pa mi ni bila preveč všeč..edino, kar mi je všeč, je finski jezik, lepo zveni Turškega kuharja sem danes ujela, pa sem malo škilila med pripravljanjem kosila..je bil kar zanimiv. Čeprav ne vem, če bi kdaj probala česen, oblit s čokolado

Na 24kitchen še najraje gledam Bourdaina, mi je simpatičen možakar. Tudi Lako, može svako s srbskim kuharjem Nenadom mi je všeč...vrh glave pa imam Jamieja Oliverja, ker ima preprosto preveč oddaj in se vse skupaj že malo preveč ponavlja.

NaturensGalleri

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

11. apr 2014 23:21

Zakaj ne česna s čokolado, meni je bilo pa to zanimivo. Za poskusit je, potem pa sta dve poti. Ena, da jih še kdaj narediš, če ti ugajajo, druga pa, da pač nikoli več.

Tudi name Sara ni naredila nobenega vtisa. Žal. Se strinjam z Zzakovo oceno.

 

naor

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

12. apr 2014 8:07

Vesnuska je napisal/a:

Sara la Fountain. Meni tudi ni všeč. Še posebej to, da sedi. Sploh si ne predstavljam kako bi človek sede kuhal...

Če ne moreš stati, se da povsem spodobno. tudi slepi znajo kuhati. In kuhajo.

rimljanka

Vesnuska  

član od: 1.1.2011

sporočila: 944

12. apr 2014 10:05

Rimljanka, verjemi da nisem želela biti nespoštljiva. Ne vem če si gledala oddajo, vidi se da je prav nerodno, ko se vedno znova vsede. Gre oprat nekaj ali pa iskat v hladilnik, potem pa se vsede...čudno je.

V primeru, da bi bila kuharica na invalidskem vozičku, pa seveda ne bi komentirala tega da sedi.

 



Vesnuska

Sporočilo je spremenil(a) Vesnuska dne 12. 2014 11:52

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

12. apr 2014 10:08

Po operaciji sem tudi jaz kuhala z vrtljivega pisarniškega stolčka, ampak bistvo mnenj ni v tem. Baba je zoprna in svinja pri kuhi. Gledala sem jo enkrat - oblizovala in cuzala je prste in potem naprej z rokami pacala po hrani. Tudi če pripravljam hrano samo zase, brez publike, bi mi to bilo nagravžno. Recepti pa ...

Lisa

Cupika  

član od: 10.5.2007

sporočila: 25

15. maj 2014 13:17

Se popolnoma strinjam z zgornjimi posti - tudi meni je Sara izredno antipatična kuharica in dokončno me je minilo, ko sem enkrat ujela oddajo, ko je med pripravljanjem nekih prazničnih jedi, v naročje dvignila svojega psička (ki je sicer simpatičen) in mu iz prsta dala polizati pašteto - in seveda vse to sredi pripravljanja jedi. To pa na neko kuharsko oddajo res ne sodi! 

Drugače pa zelo, zelo pogrešam Donno Hay, Annabel in Alex. Prav simpatična pa mi je Yoli. Zanimiv je tudi Turk. Jamieja pa sem se malce naveličala.



http://www.cupikasculinary.com/

Sporočilo je spremenil(a) Cupika dne 15. 2014 13:17

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

15. maj 2014 13:33

Cupika dober blog imaš...sem ga prečekirala..bravo..lepo napisano in krasne slike...

Drugače pa ,tudi meni je turk fajn...dobre recepte,nekaj jih imam napisanih..in to pri meni nekaj velja 

Vrtejbenka

Cupika  

član od: 10.5.2007

sporočila: 25

15. maj 2014 13:55

Vrtejbenka, hvala za pohvalo, mi veliko pomeni takšen pozitiven odziv.  Sicer je blog še med "mladimi", ampak se trudim in seveda med pisanjem bloga in ustvarjanjem tudi sama še marsikaj novega naučim, kar me zelo veseli in izpopolnjuje. Upam, da se bo sčasoma za vsakogar našlo kaj uporabnega. 

http://www.cupikasculinary.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti