včasih pri azijskih hrani. vsaj v sparu
www.mojalbum.com/naredilaanaIngverjevi bonboni
v maxiju imajo kandiran ingver na tehtnico. tam pri oreščkih in bonbonih... 6 evrov/kg
pa je zelo dobro, mmmm...sem vzela za probat 45 g in je koštalo 30 centov
je pa kar nekaj koščkov naneslo za to težo
predvidevam, da imajo takšen ingver tudi drugod v velikih centrih mercator.
pinch
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
