JanzaL, vidiš, kja vse dobiš pri nas v paketu. Tudi potem, ko ne boš več tu zaradi izpolnjevanja ankete. ![]()
Prosim za uslug(ic)o
Izpolnjeno
zajaRešeno.
Mene pa ne moti reševanje anket, vzamem to kot hobi, lp
syuRešeno, mene tudi ne moti reševanje anket. Naj se vsak sam odloči, če želi sodelovati ali ne. LP
Merjinaa
Anketa rešena:)Smo veseli,da lahko pomagamo.
antonija7Izpolnjeno! ![]()
Sem izpolnila.
***amy***Izpolnjeno!
MilžiIzpolnila :) in dobrodošla na kulinariki.
Vidiš, JanzaL, tudi jaz sem na Kul zvedela, da se ankete izpolnjuje :) Vse, kar veš, nekoč pride prav :)
AtinaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
