Paypal

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

15. jan 2012 17:53

Limnol, jaz se valjam od smeha.....

Vendelina jr.

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

15. jan 2012 19:05

He , he , he ........

                     

manca51

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

15. jan 2012 19:19

Vendelina jr. je napisal/a:

Limnol, jaz se valjam od smeha.....



Vendelina jr.

 

A ti tudi?

mamamia

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

16. jan 2012 8:53

brusketka je napisal/a:

omg no

Nič

Uživajte. Nisem plačana, da vam krajšam čas.

Aja pa zanimivo je, da je izmed vseh vas popovnih damic se našla samo ena, ki mi ni nič očitala in mi brez pritožb lepo opisala postopek. Žal to ne pove o vas nič lepega...use znate kritizirat, nobena mi pa ni odgovorila....

...aja pa ne me narobe razumet...nisem s treudila s pravopisom in se nebom dokazovala. 

Lp

 
brusketka


 

Te forume in recepte berejo tudi ljudje zunaj Slovenije,tako,da ti priporočam,da se malo potrudiš.Saj to ni nobeno dokazovanje...Drugi/e se potrudijo-zakaj se nebi tudi ti?

Pa tudi lepše te bomo razumeli.Kaj,če bi Primorka pisala po svoje,Štajerka po svoje?Ne verjamem,da bi vse razumela.

Saj nismo perfektni,a vse kar je prav...S svojimi vrstniki,pa se dopisuj kakor hočeš.

(Glede na tvoje besede,pa se sprašujem,koliko let imaš...pa mi ni treba odgovoriti.)



andreja m

tejkica  

član od: 10.3.2008

sporočila: 151

16. jan 2012 9:54

Moja hčerka je tudi imela obdobje, ko mi je razna sporočila in SMS-e pisala v svoji mladostniški pisavi. Pa sem jo vedno prosila, da mi to prevede v slovenščino. Nisem potrebovala ravno veliko časa, da sem ji dopovedala, da to "da pač vsi tako pišejo" ne  pomeni, da so to dejansko vsi, ampak le del ljudi, povečini mladi. Ona se pa mora naučiti sporazazumevati z vsemi v realnem življenju in da če pišeš, kot, da si na pol pismen, ta za takšnega tudi imajo. Potem se tudi ne more pritoževati, da jo ljudje ne jemljejo esno.

tejkica

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

16. jan 2012 18:52

Ja, s tem se pa tudi jaz strinjam.

 

naor

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

17. jan 2012 8:17

Hvala za popravek pri citatu-kdorkoli je že bil.



andreja m

Sporočilo je spremenil(a) andreja m dne 17. 2012 08:19

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

17. jan 2012 9:50

Ne bom se obregnila ob nikogar (kot se tudi ponavadi ne). Bom pa dala en nasvet glede Paypal-a (ko je že ravno to tema).

Pametno je, da imaš višino limita na kartici s katero nameravaš plačevati preko Paypal-a, minimalno. Seveda glede na potrebe, ampak ne previsoko. Limite je možno na karticah zviševati tudi samo začasno, če bi kakšen mesec potrebovala višjega. 

V primeru, da pa bi prišlo do zlorabe, bi lažje "prenesla", če bi ti ukradli "manj" (vem, da zveni kruto, ampak zakaj bi nekomu dala na "razpolago" 1000€, če boš delala nakupe največ do 200€/mes.) 

Meni se še sicer ni zgodilo -trkam po lesu; zadeva je dokaj varna.  Dejansko imam jaz to eno kartico namenjeno samo za takšne primere -plačevanje preko spleta.

Lepo se imejte in dosti se smejte!

 

 

 

roža  

član od: 25.5.2005

sporočila: 341

17. jan 2012 11:44

silva je napisal/a:

V primeru, da pa bi prišlo do zlorabe, bi lažje "prenesla", če bi ti ukradli "manj" (vem, da zveni kruto, ampak zakaj bi nekomu dala na "razpolago" 1000€, če boš delala nakupe največ do 200€/mes.) 

Meni se še sicer ni zgodilo -trkam po lesu; zadeva je dokaj varna.  Dejansko imam jaz to eno kartico namenjeno samo za takšne primere -plačevanje preko spleta.

Moj mož je imel to nesrečo, da so mu s kartice pobrali ves denar. PayPal ga je o tem takoj obvestil in mu istočasno nakazal ves denar, zadevo pa so naprej reševali sami. Tako da do zlorab (čeprav sicer redko) lahko pride, je pa reševanje le-teh s strani PayPala res zgledno.

 

roža

MancaS  

član od: 28.9.2007

sporočila: 107

11. feb 2012 17:28

Poleg tega lahko tudi na banki skleneš zavarovanje kartic, ki je namenjeno reševanju problemov ob kraji oz. zlorabah kartic. Če veliko kupuješ preko spleta, se mi zdi to zelo koristno, pa še drago ni - mislim, da okrog 10 eur na leto.

MancaS

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti