Nakup kuhinje

nejcanja  

član od: 15.3.2006

sporočila: 270

tema odprta - 28. dec 2011 10:33 | ogledi: 12.816 | odgovori: 3

Gradimo hišo,vseliti se nameravamo leta 2013.Trenutno polagamo ploščice,parket.Počasi smo si začeli ogledovati kuhinjo,kopalnico(že naročena),otroške,....Zdaj pa malo cincam ali naročit kuhinjo že sedaj ali ne.Dobili smo kar dobro ceno in našli kuhinjo,ki nam je všeč.
Ali bi vi kupovali kuhinjo toliko prej ali bi raje počakali?

hvala lepa

 

nejcanja

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

28. dec 2011 10:56

Jaz bi počakala. Jaz sem  kuhinjo naročila in se pogajala za ceno 3 mesece pred selitvijo v hišo. Pa je bilo vse ok.

 

lp, pinka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

28. dec 2011 13:34

Če veš, da je to - to, kar si iskala, potem kupi. Če pa nisi povsem prepričana, lahko še malo čakaš, seveda če veš, kaj in zakaj čakaš.

mamamia

brezka  

član od: 16.12.2010

sporočila: 9

6. apr 2012 15:03

Jaz bi vsekakor počakala. Sicer je tukile en mizar, ki kuhinje po meri sicer izdeluje in te počaka, če želiš, sem bila pri njemu malo časa nazaj, pa je bil odgovor res dober: zdaj vam je nekaj všeč, čez dve leti pa boste videli nekaj drugega, kar vam bo bolj všeč. To je vsekakor res in njegovo mnenje spoštujem in upoštevam. Še drugo pa je, če se odločit za kuhinjo kje drugje in je potem ne prevzameš, ker pač je nimaš kam dat, potem plačuješ ene grozne penale, kar je pa spet grozen škoda



brezka



Sporočilo je spremenil(a) brezka dne 06. 2012 16:05

Sporočilo je spremenil(a) brezka dne 19. 2012 19:07

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti