Prednovoletni graz

Vesnuska  

član od: 1.1.2011

sporočila: 944

tema odprta - 26. dec 2011 10:55 | ogledi: 8.268 | odgovori: 6

Pozdravljeni.

Zanima me, če morda kdo ve kako dolgo je v Grazu Božični sejem? Potovanja v Graz so vsa predbožična, zato me skrbi da se je sejem 24. zaključil, me pa zelo mika, da bi se v prihodnjih dneh odpravila tja. S spletno stranjo Graza si ne morem kaj prida pomagati, ker je seveda v Nemščini :D

Hvala za vse odgovore.

Vesnuška

Vesnuska

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

26. dec 2011 11:29

Bo treba kam drugam, se mi zdi. Tukaj. Ah, datumi so tudi v nemščini razumljivi, pa angleške strani se tudi najdejo.

rimljanka

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

26. dec 2011 11:33

Sejmi na Dunaju in v Gradcu se zaključijo z božičem, tako da si jih žal zamudila. Je pa seveda Graz zelo lep tudi sicer, ni prevelik in je zato zelo obvladljiv tudi peš, tako da ti priporočam izlet tja, čeprov ni več stojnic. V centru mesta je tudi info točka z angleško govorečim osebjem, ki ti bo tudi priporočilo kaj si ogledati v mestu. Samo nikar ne hodi tja v nedeljo, takrat je namreč VSE zaprto (nam je na info centru ena mladenka takole pol v šali pol zares rekla, da naj raje kar mesto zamenjamo in se odpeljemo drugam, ker v Grazu res nimamo kaj početi celo nedeljo )

Viva Meier

Tanjika82  

član od: 30.3.2009

sporočila: 90

26. dec 2011 11:33

Pozdravljeni!

 

Sicer je nekoliko iz teme, vendar me zanima, če kdo ve, kdaj se v Avstriji pričnejo razprodaje oblačil in obutve.

 

Hvala in lepe praznike vsem!

Tanjika82

Vesnuska  

član od: 1.1.2011

sporočila: 944

26. dec 2011 13:24

Najlepša hvala za vse odgovore. Se mi je zdelo, da sem ga zamudila... Pa drugo leto.

Vesnuska

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

26. dec 2011 18:39

Ah, v Seiersbergu je celo leto sejem... večno razprodaje

yulchi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti