Reklamacija mobitela

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

11. dec 2011 11:26

nega je napisal/a:

tudi jaz sem imela podoben problem, pa ga nismo rešili, na koncu bi morala sama plačati 50 evrov pa sem raje vzela nov telefon, ki pa na mojo žalost ni deloval dlje kot dva meseca.

Sem bila zelo razočarana in jezna, prekinila sem naročnino in šla k si.mobilu, upam da bo to tu bolje urejeno



nega

 

če je telefon še v garanciji, kaj imaš tu plačevat? Ti si kupila telefon v dobri veri, da ga uporabljaš, ne da ga nosiš po servisih in moleduješ, saj si ga pošteno kupila.

Me je letos kar izučilo, da ni bit kar za tiho. Ko takole mal sprašuješ naokol, in izveš kaj ljudje vse reklamirajo, za samo 1€ naredijo cel cirkus, telefon pa vseeno stane nekoliko več, pa še naročnina, za katero ne dobiš nič.

Ja v življenju se človek mora veliko naučiti.

No včasih sem bila tudi jaz tiho in sem požrla aroganco, sedaj pa nič več.

anitram1

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

11. dec 2011 14:02

Kot pravi anitram1: splača se obrniti na Zvezo podrošnikov. Pravzaprav običajno pomaga že to, da pojasniš prodajalcu (serviserju, dobavitelju itd.), da se ti ne nameravaš več prerekati, da se bodo od zdaj naprej pogovarjali z ZPS. Neverjetno, kako se nekatere "nemogoče" stvari potem uredijo kar same od sebe.

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?Dragička
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti