Naslov recepta - kulinarika.net

amajdan  

član od: 6.12.2011

sporočila:3

tema odprta - 6. dec 2011 22:42 | ogledi: 7.713 | odgovori: 7

Pozdravljeni!

Pred časom sem med recepti opazila pecivo iz skute - lahko se nadomesti tudi z maskarponejem. Podobno naj bi bilo nekemu pecivu iz Avstrije, ki pa se pri nas ne prodaja; pozabila pa sem naslov. Ali mi lahko kdo pomaga? Zdi se mi, da je bil v mesecu oktobru ali novembru objavljen med uspešnimi recepti.

amajdan

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

6. dec 2011 23:27

Ne vem če misliš to, ampak lahko skuto nadomestiš z maskarponejem torej: http://www.kulinarika.net/recepti/8100/sladice/skutino-  enako pri katerem koli cheesecake-u.

To pecivo je res njamanjamamamamaaaaaam, cheesecake pa tudi! ;)

_tmickena_

Sporočilo je spremenil(a) _tmickena_ dne 06.dec 2011 23:28

amajdan  

sporočila: 3

7. dec 2011 7:43

Ne na žalost to ni ta recept. Bom še malo počakala če bo imel še kdo kakšno idejo, če ne bom pa kakšen nov recept poiskala.

amajdan

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2736

7. dec 2011 9:14

kaj ko bi recept malo bolj natancno opisala (ali gre za kolac, potico, torto, rezine, piskote, pito,.... je vmes sadje, cokolada, orehi,...), potem bo kdo lahko imel se kaksno idejo - moja je trenutno samo tale - iskalnik je zakon!

http://www.kulinarika.net/baze/receptirezultati.asp?Ime

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

amajdan  

sporočila: 3

7. dec 2011 9:30

Ja Rozi, tale je ta prav, se mi je malček zdelo, da je v naslovu nekaj v vezi s kinderjem, samo nisem bila sigurna. Hvala za pomoč. Iskanje zaključeno.

amajdan

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

7. dec 2011 20:30

aaaaa ok. super no ;)

_tmickena_

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17678

7. dec 2011 20:43

amajdan je napisal/a:

Ja Rozi, tale je ta prav, se mi je malček zdelo, da je v naslovu nekaj v vezi s kinderjem, samo nisem bila sigurna. Hvala za pomoč. Iskanje zaključeno.
amajdan

No, če se ti je zdelo, bi pa v iskanje vtipkala besedo kinder in bi našla recept(e) s tem naslovom.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?NENA58
MOJ vrtrdkapica
malo za hecmadoka
Kaj danes za zajtrkPetrca_5
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti