Crocsi

žirafek  

član od: 23.11.2010

sporočila: 71

tema odprta - 5. dec 2011 7:42 | ogledi: 8.176 | odgovori: 14

Zivjo, mene pa zanima, kje bi lahko ob tem casu kupila tiste ponarejene crocse. Ta poceni. Sem pa iz Kranja, no tudi Ljubljana ni dale;.

 

Hvala, Teja

žirafek

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

5. dec 2011 9:57

Eurogarden.

rimljanka

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

5. dec 2011 15:03

ne me narobe razumet, ampak zakaj ljudje tako radi nosijo fake crocse??... pa ne dat razloga, da je to cena, kajti oginalni bodo več let zdržali in ohranili isto obliko, fake pa se zelo hitro uničijo in še neudobni so...jaz imam moje leto in pol za doma, nošeni vsaki dan vse letne čase in so še zdaj iste oblike kot novi, če bi imela fake bi v tem času verjetno menjala 3 pare...

 

...sedaj pričakujem napad...



ursyy

Sporočilo je spremenil(a) ursyy dne 05.dec 2011 15:06

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

5. dec 2011 15:11

Ne vem, če bo tole zadovoljilo tvojo strast po napadih, ampak imam dvoje obuval tega tipa - ene, nepodložene, originalne, dala zanje tolk ojrov, kot se pač da za original. Druge, neoriginalne, podložene (torej zimske), dala zanje 3,5 krat manj ojrov. Obe vrsti obuval enako stari - no ja, resnici na ljubo - oni original so štiri mesece starejši. Če potegnem črto - oboji so mi enako ljubi, enako udobni, enako znucani, enako razhojeni. Sem imela pač srečo s "fake" modelom.

lp

cervus

čokobananca  

član od: 19.4.2009

sporočila: 132

5. dec 2011 15:33

Jaz jih imam za goste - ko pridejo na obisk si jih nataknejo kot copate, vsi z večjim veseljem kot tiste iz blaga, verjetno se jim zdijo bolj higienične. Seveda imam neoriginalne, ker so poceni, ni potrebe po originalih. Tudi sama imam ponaredke in ne vem, zakaj bi rabila original, se mi zdijo neuničljivi, itak pa so samo za doma, okoli hiše itd. Par let jih že imam, ne kažejo, da bodo sploh kdaj razpadli.



čokobananca



Sporočilo je spremenil(a) čokobananca dne 05.dec 2011 15:34

Sporočilo je spremenil(a) čokobananca dne 05.dec 2011 15:34

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

5. dec 2011 15:51

saj res, da gre tudi za stvar udobja, kaj komu paše na nogo, meni pač orginalni in več ne posegam po fake, nasprotje pa je mami, kateri so orginalni pretežki in ima raje fake...:)

ursyy

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

5. dec 2011 15:59

Meni so pa enostavno estetsko neprivlačni, pa jih nočem imeti. So pa prav luštkani gumbeki za na gor dajat, ampak če nimam natikačev, nimam kam gumbke dat      ...jih pa imata oba moja starša, pa že kar znucano, čeprav jih imata komaj od pomladi. Tako da pri njiju pa velja "malo denarja malo muzike".

yulchi

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

5. dec 2011 16:00

Jaz sem si ponarejene kupila v Tuniziji in v Deichmanu in so SUPER. Niso izgubili oblike, udobni so, opereš jih lahko...super res.

Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

osiris  

član od: 14.6.2010

sporočila: 48

5. dec 2011 16:01

Jaz imam fake crocse že kako leto in so še vedno enake oblike, ne razpadajo... nosim jih predvsem doma, na vrtu, ko kosim travo, tudi v hlev skočim z njimi... pač pri domačih opravilih. se mi zdi škoda dati 40€ in še več za čevlje, ki jih nosim za doma in z njimi mimogrede stopim v kakšen kakec, ali pa da so potem celi zeleni od trave bi si kupila original, če bi jih recimo lahko nosila med delom (tako kot jih nosi veliko medicinskih sester), za doma pa ne vidim potrebe po originalu  sem pa v trgovini poskusila tudi originalne in sama ne vidim nobene razlike v udobju

osiris

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

5. dec 2011 16:14

no potem pa verjetno samo moja noga to občuti:)...no meni pa ni škoda denarja če vem da mi bodo par let zdržali, vedno pa pogledam pametne ponudne, da dobim mogoče kaj bolj poceni...

ursyy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti