Zoo

paulina d  

član od: 5.6.2010

sporočila: 249

12. avg 2011 19:41

Z vprašanjem kdo bo zadnji se sploh ne ukvarjam. Nisem prebrala nekaj kar bi mi ranilo dušo,saj vem,da so tvoje izjave pogosto pikre in da bi ti našla pri vsaki forumski temi "napako". Ojej. 

Gremo rajši kuhat pa pečt,pa ...smejmo se.

LP

paulina d

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

13. avg 2011 18:13

Vendelina jr. je napisal/a:

Veš kaj, paulina, saj sedaj imam tveganje, da bom sesula samo sebe, v smislu, čigava mora biti zadnja. Ampak pravila forumske diskusije so taka, da če nekdo nekaj vpraša, mora sprejeti, da bo morda prebral nekaj, česar ne želi. In se mora pri tem ustaviti. Ne pa na vsako stvar replicirati, da bo ja tvoja ta zadnja. In tule si ti vprašala, jaz pa samo odgovarjam. Če ti ni všeč opomba o uporabi prosim in hvala, potem ju drugič raje uporabljaj v stavku. Brez velikih začetnic, bo čisto zadosti navaden zapis

Vendelina jr.

 

Draga Vandelina jr. HVALA za odgovor in vsem ostalim tudi. Svoje otroke imam lepo naučene in beseda hvala je ena izmed besed, ki so jo znali izgovarjati zelo zgodaj. Tukaj na forumu sprašujem za izkušnje drugih in sem za odgovore hvaležna. Vandelina jr. ne bodi nataknjena saj ne gre za takšno stvar.

 

Upam, da jih jih imaš tudi lepo naučene in se potrudijo in ljudi naslavljajo tako, kot jim je ime. Oziroma po imenu, ki so si ga izbrali, a ne, paulina d.

 

 

 

 

 

nola

paulina d  

član od: 5.6.2010

sporočila: 249

14. avg 2011 20:40

Ojoj v kakšne stvari se lahko vpiknete. Tiskarske napake. Tebi Nola vsaj o-ja ni spremenilo v u.



paulina d

Sporočilo je spremenil(a) paulina d dne 14. 2011 20:54

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

14. avg 2011 21:59

Vrnite se k temi, prosim.

Tebi, paulina d pa - taka tipkarska napaka je lahko kje drugje usodna. Nikakor pa ti ne daje pravice, da bi bila  nesramna do Nole. Pa si.

neznan uporabnik

18. avg 2011 12:25

he, he dobri ste, a vi nikoli ne obiščete kakšnih drugih forumov. Vandelina jr. je carica.

kukii

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

18. avg 2011 12:35

eto, kakorkoli se obrača vse skupaj, vinka51, wrana51, kukiija...se ni mogoče znebit. Vsake toliko mora priti pokazat, da je še vedno takšen, kot ga imamo v spominu.

Ognjič

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

18. avg 2011 14:45

Vstopnina v kunahne bo problem, saj jih lahko z maestro kartico dvigneš na vsakem bankomatu (stane te pa enako kot pri nas dvig denarja na bankomatu druge banke). Torej le pogumno!

 

Lep pozdrav,

Sonja

lovebeyba  

član od: 25.1.2010

sporočila: 122

18. avg 2011 22:19

Pozdravljeni kulinariki.

A se je potrebno čisto v vsaki temi skregati? Ni potrebno!

Sama sem bila lani v Zagrebu v Zoo, mi je bilo zelo všeč, lahko prilepim nekaj slik, ki mi jih je uspelo narediti. Mi je pa živalski vrt velik obolj všeč, kot v Ljubljani. Je več živali za videti, čeprav nisem bila ravno navdušena v kakšnem betonu imajo živali. Medvede imajo čisto ob glavni cesti, brlog imajo v betonu, čisto nič naravnega okolja. Imajo pa zelo veliko za videti v terarijih od raznih rib, avstralsko lisico, želvo, različne kače, plazilce, aligatorje...

lp

lovebeyba

lovebeyba  

član od: 25.1.2010

sporočila: 122

18. avg 2011 22:50

 

 

 

 

lovebeyba

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti