Javna pralnica

mony213  

član od: 29.7.2011

sporočila: 1

tema odprta - 29. jul 2011 18:29 | ogledi: 9.402 | odgovori: 16

Lepo pozdravljeni!

Ker nikjer nisem našla odgovora na moje vprašanje se obračam na vas... in sicer, sem študentka in ker ne stanujem v študentskem domu, nimam pravice oprati svojega perila v študentski pralnici. Zaradi službe v poletnem času pa ne utegnem domov, da bi uredila to vsakodnevno stvar.

In me zanima, če kdor koli ve, kje v Mariboru bi si lahko oprala perilo oz. če kje v okolici obstaja javna pralnica perila. Glede na to, da v Ljubljani je in da sem zasledila, da naj bi v Kopru in Mariboru bila že pred tem, vendar ne najdem podatka, kje bi naj to bilo:)

Hvala že vnaprej!

Monika

 

mony213

sarabande  

član od: 1.5.2002

sporočila: 879

29. jul 2011 18:44

mony213, poslal sem vam link na ZS, da ne delam reklame.

Miroslav Vulović

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

29. jul 2011 18:46

mony ( dobrodošla ),

vprašaj na kako turistično agencijo ( še boljše v angleščini, če obvladaš )!

 

ežoj

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

29. jul 2011 20:52

Veš kaj, punca, jaz sedim tukaj v Ljubljani, vtipkam v google "pralnica Maribor" in jih po 0.25 sekunde iskanja na prvi strani dobim  izpisanih 5 (avtopralnice niso vštete). Vajo lahko ponoviš s "samopostrežna pralnica Maribor".

Pa kako ti uspe biti študentka, pa ne najti podatka, kje bi bi lahko oprala svoje cunje?????

Sonja

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

30. jul 2011 6:38

Pa kako ne zastopiš limnol. Hude intelektualke imajo glavo nad oblaki in se res nimajo časa ubadati  s takimi banalitetami.

Evo, še ena potrditev predpostavke o moči nemoči.

nola

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

30. jul 2011 8:33

ups pardon!

nola, že spet imaš prav. Na intelekt pa sploh nisem pomislila.

Sonja

tina711983  

član od: 24.6.2009

sporočila: 197

1. avg 2011 11:22

limnol in nola

Lahko bi bilo vaju sram. Glede na to, da je to forum, ki se ljudje nanjga obračajo, da bi dobili nasvete in podobno, se mi ne zdi lepo od vaju, da takoj oblajate osebo, ki jo zanima določeno vprašanje. Limnol, a mislš, da če v google vtipkaš določeno stvar, da izveš vse? Si mogoče pomislila, da veliko ljudi svoje strani ne posodablja in velikokrat so informacije zastarele. Lahko, da je Moniko zanimalo, katero pralnico bolj priporočamo.

Limnol in Nola, vama priporočam, da se vpišeta v kak forum, kjer bosta lahko pametovale in kritizirale na veliko in tako potešile svojo željo po blatenju. Tukaj se je vajina intelektulanost pokazala, sploh pa nepotešenost!!!

tina711983

neznan uporabnik

1. avg 2011 12:50

Ah jej, če je nekdo študent/ka, obenem dela, ima pa ja že v vsakodnevnem lajfu tok stika z Mariborčani, da mu ne bi bilo treba googlat in se celo sem prijavljat, da bi zvedel za pralnico v Mb.

Pa tud še nisem slišal, da bi se študijsko leto začelo julija. Oktobra se začne. Če je pa že končala kak letnik, bi si pa ja pri vragu lahko malo ogledala Mb in kje je kaj. To so ja take osnovne življenjske zadeve in potrebe. Ne rečem, da nekdo sprašuje, ki tu ne živi ali pa išče nekaj res noro redkega. Kje si boš gate opral, pa sodi v kategorijo kot, če bi jaz spraševal nekoga v Lj, kje naj ob naslednjem obisku kruh kupim al grem spit pir.

 

Kaj sedaj tina711983, kdo je po tvojem bolj nedo***an, tist, ki take sprašuje al un, ki mu odgovori kako se stvari streže, če se še tega ni naučil v življenju.

 

Multivitamin

 

multivitamin

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

1. avg 2011 13:52

tina711983 je napisal/a:

limnol in nola

Lahko bi bilo vaju sram. Glede na to, da je to forum, ki se ljudje nanjga obračajo, da bi dobili nasvete in podobno, se mi ne zdi lepo od vaju, da takoj oblajate osebo, ki jo zanima določeno vprašanje. Limnol, a mislš, da če v google vtipkaš določeno stvar, da izveš vse? Si mogoče pomislila, da veliko ljudi svoje strani ne posodablja in velikokrat so informacije zastarele. Lahko, da je Moniko zanimalo, katero pralnico bolj priporočamo.

Limnol in Nola, vama priporočam, da se vpišeta v kak forum, kjer bosta lahko pametovale in kritizirale na veliko in tako potešile svojo željo po blatenju. Tukaj se je vajina intelektulanost pokazala, sploh pa nepotešenost!!!



tina711983

 

Ti si pa malce freh, deklič. Daj si še enrat preberi, v kakšnem stilu pišeš in kakšne besede uporabljaš. Bolj si ti primerna za kak forum brez osnovne omike. Če sta nola in limnol zafrkljivi, in samo to sta, nič žaljivi, pa ti malo poglej svoj besednjak. Oblajati? Daj no, kdo pa laja? Ljudje?

O potešenosti pa - a je tebi morda manjka? Po stilu sodeč še kako, samo ne sodi drugih po sebi. O intelekutalnosti pa - lahko si samo želiš njune stopnje intelekta in inteligence. Če sploh veš kaj je to.

Sem ti odgovarjala v tvojem jeziku, drugega itak ne razumeš, bi rekla. Sem še jaz malo lajala, da smo si bot.

 

mamamia

mamamia

tina711983  

član od: 24.6.2009

sporočila: 197

1. avg 2011 14:17

Draga mamamia!

Mislim, da tudi ti ne razumeš kaj je omika, če je to omika zate, kar so pisali limnol in Nola. Glede potešenosti si lahko v slovar pogledaš kaj pomeni, ker ne pomeni samo tisto, kar misliš ti očitno. In tudi poglej si besedo oblajati, saj ne pomeni v dobesednem pomenu, da lajaš na človeka kot pes.

Glede foruma pa je žalostno, da se vedno eni in isti takoj obdrgne ob vsako temo. Če se človek pač ne znajde in zato potrebuje pomoč, ja hvala bogu, da nismo vsi taki "Slovenci" kot ste drugi. In seveda, zdaj bomo spet mladi razvajeni in neiznadljivi in ne vem kaj še.

In multivitamin, preberi še enkrat sporočilo od Monike, ki je lepo napisala, citiram: "Zaradi službe v poletnem času pa ne utegnem domov, da bi uredila to vsakodnevno stvar." Nikjer ne piše, da je kaj takega napisala, zato ne napihuj zgodbe. In tudi razumljivo piše, da ni iz Maribora. Kdo potem ne zna brat?!?

tina711983

neznan uporabnik

1. avg 2011 14:34

Vse jaz razumem. Tud to, da nekdo nima pralnega stroja. Ne boš verjela, da sem kak mesec nazaj opisoval, da ga nekaj časa tud sam nisem mel v monikinih letih. In sem pral na roke. Za prvo silo. Pa sem tud mel še kaj drugega za počet kot spat,jest in na roke prat perilo. In ni bilo interneta takrat. Pa ne mi rečt, da sem jaz tak blazno pameten, da sem eden izmed redkih Slovencev, ki je pogruntal kako se zadeva reši. Najprej se tisto nujno opere na roke. Rabiš samo vodo in plastičn lavor in pralni prašek. Vmes se pa pozanimaš pri študentskih kolegih al kolegih v službi in someščanih s katerimi vsakodnevno prihajaš v stik, kje so skrite pralnice. Sem iz Mb in to ni taka skrivnost, če en sprehod pol urni po mestu nardiš.

In prej si mel še eno leto časa to zvedet.

Podobno vprašanje je blo včeraj postavljeno v pop klubu zlatim maturantom. Nekak v smislu, če se zavedajo in vidijo,da je študij in bivanje za študenta drago. In ali opazijo sami stiske sošolcev. Ena zlata naduvana bejba, (zlato nemočno pišče) je kot iz topa izstrelila, da sicer nekaj je opazla ja, da je stiska, ampak ona se s tem ne obremenjuje, ker ona je itak iz Lj in tud do sedaj je v lajfu dobila vse kar je potrebovala. V glavnem, kaj bo se zlato, nedolžno pišče ukvarjalo s tozadevnimi mislimi. In to zlato pišče je blo predstavljeno in še tri poleg podobna piščeta čivkajoča, kot cvet slovenske pameti. Mislim, da sem sedaj bil dovolj jasen.

 

 

Multivitamin

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti