Javna pralnica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

1. avg 2011 14:37

No, tole tvoje pisanje je pa že bližje stilu komunikacije na tem forumu. Na tak način se že lažje pogovarjamo. Morda samo še to: ne vem, kako ti veš,  kaj sem jaz očitno mislila s potešenostjo?  Mislila sem namreč na zadovoljstvo, da dosežeš javni odziv na svoje pisanje? A si ti morda kaj drugega mislila, da jaz mislim? Lahko pa da to, kar sem jazmislila, izvira iz česa drugega, to pa ja.

Pa ne bomo več nakladali, kajne, nima smisla. Smo umirili žogo in gremo veselo dalje, mony je pa menda tudi že pralnico našla. Ena je na Limbuški, na Studencih, tako mimogrede.

Mamamia

mamamia

tina711983  

član od: 24.6.2009

sporočila: 197

1. avg 2011 14:44

Multivitamin,

se strinjam s tabo, da se danes mnogi dijaki, maturantje, študentje,... ne znajdejo, kot smo se mogli mi. Sama stanujem podnajemniško v Ljubljani, kjer nimamo pralnega stroja in hodim prat v pralnico, včasih tudi perem na roke, ker pač zmanjka tiste 3€, da bi hodila v pralnico.

Jezilo me je to, ker ni res, ker je napisala limnol, da lahko vse zveš, če vpišeš v google. Sama sem to storila in ven mi je vrglo 4-5 pralnic v Ljubljani. Od tega ene ni več, druga se na telefon sploh ne javi (ker sem klicala, kake cene imajo, ker tega na netu nimajo objavljenega), potem tretja ne odgovarja na maile.

Razjezilo me je to, ker so forumi temu namenjeni, da si ljudje med sabo pomagamo, ker imamo že tako in tako preveč hudobije in nevoščljivosti na svetu, kulinarika.net je pa predobra stran, da bi se kregali še tukaj.

Verjamem, da gre veliko ljudem na živce, ker nekateri sprašujejo take stvari, ki so za druge samoumevne. Pa ni mogoče bolje, da enostavno tako temo prezreš in bereš rajši druge?

tina711983

neznan uporabnik

1. avg 2011 14:52

Pa kako ti ni jasno, da je dobila dober nasvet. To žal je samoumevna zadeva, da se znajdeš in poiščeš pralnico. Isto kot, če te sred mesta na potrebo. Poiščeš javni wc. Al greš prej na kulinariko vprašat kje je kak v Mb al kjerkol se že nahajaš. Pa je mala al velika potreba tud "vsakdanje opravilo", kjer se pač moraš znajt. No vsakdanje - kakor za koga:))

 

Multivitamin

multivitamin

tina711983  

član od: 24.6.2009

sporočila: 197

1. avg 2011 15:02

Eh brez veze.

Se opravičujem vsem, ker pač drugače razmišljam kot vi.

tina711983

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

1. avg 2011 15:44

tina711983 je napisal/a:

Eh brez veze.

Se opravičujem vsem, ker pač drugače razmišljam kot vi.



tina711983

 

Ne gre za to, da različno oziroma drugače razmišljamo (kam bi pa prišlli, če bi vsi razmišljali enako?), gre za to, kako to različnost v razmišljanju in dojemanju sprejemamo. In tu se razlikujemo.

Ker drugačno mnenje od pričakovanega ne pomeni (nujno) napada na tistega, ki drugače misli, smo si pa tudi različni glede praga sprejemljivosti drugačnega mnenja in kar je nekomu zafrkljivo, je drugemu že žaljivo. A taki pač smo.

Kako že gre tista? Najsrečnejši ljudje nimajo nujno vsega v izobilju, oni samo izkoristijo najbolje od vsega, kar jih doleti.

Eni pa jadikujejo in se sprašujejo kaj bi če bi in ali sploh bi ....

Grem zdaj jaz domov, vmes pa v Tuš po dunajskega in riž.

Mamamia

mamamia

tina711983  

član od: 24.6.2009

sporočila: 197

1. avg 2011 16:17

Mammamia dober tek, pri nas smo očitno zamenjali nedeljsko kosilo s ponedeljkom in bo danes župa, jabolko s hrenom in goveje meso.

tina711983

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti