Recepti za eno osebo

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. jul 2011 15:49

Nola, krohotam se, usta me bolijo od smeha....proxy, valjam se od smeha, ubogi zeko...

Vendelina jr.

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

29. jul 2011 16:12

trac je napisal/a:

Kuhanje za eno osebo je mučno opravilo, tudi za ljubitelja...???

Prej bi moral biti izziv.



trac

Po vsakodnevnem 12 urnem delovniku se lahko kar sama izzivaš, jaz nimam ne moči ne volje. Sem zgolj lačen.

Kuhanje jemljem praktično zgolj ljubiteljsko, kar pomeni da svoje kuharske stvaritve delim z drugimi in njihovo veselje in užitek me zares zadovolji.

@limnol; zmrzovalnik uporabljam za večje količine ledu ( pa še to ga pozabim naredit), sladoled, prisoten je grah, kakšen večji kos divjačine, ostalo mi samo trati prostor. Na vse ostalo pa res pozabim, ker mi je pakiranje, pisanje in razno arhiviranje zadnja stvar na svetu ki bi me zanimala ali navduševala. Ne vem kaj ima to veze s tem če sem za ta svet ali ne? Mogoče z lenobo, ampak kakorkoli obrneš zadevo, jem vedno sveže, sem na boljšem, kar ni slabo.

Commis débarrasseur

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

29. jul 2011 16:32

multivitamin je napisal/a:

Joj, kok ste zaštrikale zadevo. Še jaz več nič ne razumem... Heeeelp!!!!!

 

Multivitamin



multivitamin

 

Ja ja, bi bil rad revček. No go.

nola

neznan uporabnik

29. jul 2011 18:00

Eh, malo sem probal, če bo vžgalo. Sem opazil danes, da se vse sorte sprašuje. Jao, ono za zekota pa preden sem ukapiral, sem že vmes v mestu bil na kofiju in take zadeve. Pol mi je dunulo. Al mi je dunulo.

 

Drugač pa, je danes kak dan ljubiteljev živali al kako? Same lisice, mačke, psi, predatorske zverine. Pa še kaj vmes.

 

Mislim same take brez perja, da bi kaj frčalo

 

Multivitamin

multivitamin

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

30. jul 2011 13:53

Ah, mučlti, saj dlaka ni tolk daleč od perja, no.................... Ti sam kivija poglej, onga novozelandskega priča in mi povej, ima dlako al perje? Sam, da nismo še pri luskah........

rimljanka

neznan uporabnik

30. jul 2011 18:20

Eh, ne bom raje..., nasplošno sem se v eni sosednji temi vzdržal komentarjev, ker..., ne vem, če bi se dobro končalo, če bi še jaz pristavil svoje mnenje poleg, tako iskreno...

 

Ampak tako nasplošno lahko rečem samo : neverjetno

 

Multivitamin

multivitamin

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

1. avg 2011 11:18

No, pa imamo tudi diagnozo...

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

1. avg 2011 11:36

proxima,

lp

mzm

neznan uporabnik

1. avg 2011 12:14

Gdč Čuk, pa goltaj pol une mini pice naslednih 20 let. Če si 20 let makaronov preživela, boš pa še to.

Ko boš pa po 20 letih dogurala od makaronov, prek mini pizze do naslednjega spoznanja pa vprašaj spet kaj.

 

Dobr tek.

 

Multivitamin - disconected

 

p.s.-to sem se zaj odločil, da bo moja nova diagnoza. Fajn se bere.

multivitamin

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. avg 2011 13:47

Multi, ROFL, ROFL....

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti