Čiovo

jancika  

član od: 3.3.2008

sporočila: 45

tema odprta - 4. jul 2011 23:19 | ogledi: 9.224 | odgovori: 14

Pozdravljeni!

Letošnje leto nismo nameravali na dopust,vendar je sedaj tako naneslo,da smo v zadnjem trenutko odločili,da gremo.Iskala pa sem po netu bolj poceni varianto in tako našla v Čiovu vilo Mateja,kjer je za našo denarnico še dokaj ugodno.Sedaj me zanima,če je že kdo bil na tej destinaciji oziroma me zanima ali je dostop do plaže strm,predvsem zato,ker imamo  dvojčka stara štiri leta in vse krame ne bi rada nosila po nekih strminah.Smo se lani tako nasankali v Omišu,kjer je lastnik apartmaja tudi dejal,da je do plaže samo 250 metrov,ni pa povedal da so teh 250 metrov okrušene stopnice.Za vsak namig se že v naprej zahvaljujem.

Lep pozdrav1

jancika

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

5. jul 2011 6:09

Google ti da kar nekaj zadetkov. Dokler se ne oglasi kdo z osebnimi izkušnjami, preberi.

rimljanka

Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 05. 2011 06:09

helgula  

član od: 21.4.2006

sporočila: 551

5. jul 2011 7:33

Kolikor jaz poznam Čiovo, ni tam nobenih strmin. Otoček je majhen. Ne vem, kje točno leži vila, ki jo omenjaš. Je pa ena prednost, ki meni veliko pomeni - čisto morje.

helgula

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. jul 2011 11:04

Čiovo je majhen otoček pred Trogirjem, je pa tako, da  je plaža, potem se pa od tu vedno naredi en vzpon do vile. V primerjavi z Omišem, ki je pod Biokovim, je kakršenkoli "vzpon" na Čiovem manjši.

Glede krame in vsega, kar si pa naložiš na rame - hja, to si pa v zadnji instanci nalagaš čisto sama vse dni v letu in geografija s tem ravno nima veliko. Razen tega, da te blago opominja, da si nalagaš preveč.

In ta razmislek o tem, kako in kdaj somewhere along the process si postala tovorna mazga, boš morala pa opraviti sama.

Lep dopust.

Vendelina jr.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

5. jul 2011 11:18

No, take besede nekomu, ki govori o svojih dveh štiriletnikih niso najbolj.......

rimljanka

neznan uporabnik

5. jul 2011 11:31

Tud jaz ne morem mimo, ne da bi se oglasil. Tud jaz o Čiovem nisem mel kaj pojma. Malo poguglaš in je jasno,da kakih vzponov ni.

 

Dejstvo pa je,da somewhere along the process vsaka, tudi najboljša rit, slej kot prej naleti na mino.

 

 

Jancika ne kvari si dopusta z razmišljanjem kako in kaj. Uživaj na Čiovem.

 

Multivitamin

multivitamin

jancika  

član od: 3.3.2008

sporočila: 45

5. jul 2011 19:10

Ojla!

Hvala vsem za napotke,pogoglala sem že predhodno,vendar sem našla veliko nasprotujočih si dejstev,tako da sem želela pač bolj objektivno mnenje mogoče od nekoga,ki je ta predel že obiskal.

Hvala tudi tebi Vendelina jr.,vendar vedi,da nikoli v življenju ni vse belo in vse črno.Nikoli nisem stremela k temu,da bom komu "tovorna mula",vendar se je na žalost zgodilo prav to.Veš k temu te lahko privedejo dejavniki,ki jim nisi kos-bolezen,invalidnost,izguba ljubljene osebe in še bi lahko naštevala.Zato ti res od srca želim,da tudi ti ne boš kdaj"tovorna mula".Veš včasih te življenje hote ali nehote prisili tudi v to.

Multivitamin hvala.Veš da si ne bom pustila pokvarit dopusta,čeprav bom tam imela kar nekaj dela z malima nadobudnežema,v pomoč mi bo tudi starejša hči,tako,da ne bom tovorila sama,mož pa......samo da gre z nami.Smo vsi veseli,drugo leto upamo da bo že bolje.

Lep dan in polno pozitivne energije še naprej vam želim

Grem počasi pakirat in ja blazno se vsi veselimo dopusta.

jancika

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

5. jul 2011 19:26

jancika, uživajte!

rimljanka

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

5. jul 2011 19:34

Jancika, uživaj srečo s tvojo družinico in naj te pri tem prav nič ne zmoti.

mejačka

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

5. jul 2011 19:41

jancika, lep dopust želim tebi in tvoji družini.

rosie

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

5. jul 2011 20:16

jancika, z veseljem bi bila mula takemu "tovoru", kot ga imaš!  In verjemi, nisem edina....

 , tooolk vaalik uživajte!

lp

 

mzm

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti