"xl" oblačila, ki to niso

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

30. maj 2011 8:45

Punce, xl, xxl, in tiste, ki to niso, pa imajo rade lepe in cenovno dosegljive cunje, poglejte v C&A. Trenutno sta v Lj dve, Supernova na Rudniku in v BTC novejša.

Ni vse hoch kvaliteta, večina pa je. Tam kupujem od tulipan kril iz težkega a lahkega blaga, topov pa do blazerjev. Dobiš tudi športne stvari in za prosti čas, modne dodatke, torbice.

Priporočam!

juma

neznan uporabnik

30. maj 2011 11:39

Vanilia, tut ti pejt za začetek k psihiatru, da se ne boš počutila kot vreča krompirja

(očitno ima naša draga tamlada izkušnje s takimi občutki al kako??!! KVAK)

japaja

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

30. maj 2011 16:59

Japaja a ti je tamlada danes nakodrala živce ?

banana130

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

30. maj 2011 17:24

Si pogledala v Modiani? Tudi tam se dobi zelo lepe kose oblačil za XL in XXl dekleta, niso pa prav poceni.

junij  

član od: 27.3.2009

sporočila: 21

30. maj 2011 17:47

Prisegam na tgovino, ki jo omenja Kroki. Ko sem jo pred leti "odkrila", sploh ne zahajam nikamor drugam. Najbližja je takoj v Celovcu. Me ne moti, da je ni tu, vsaj ne srečam sosede v enakih cunjah. Imajo krasno spletno stran, pošljejo tudi po pošti (preverjeno deluje), v sami trgovini tudi marsikaj znižano, še poseben popust 10%, ko imaš rojstni dan. pa še prijazni so.

Lep dan želim!

junij

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

30. maj 2011 23:45

Vanilia, imaš ZS.

janko1

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

31. maj 2011 7:06

Tudi jaz imam zgoraj omenjene probleme. Sem pa našla trgovino Vogele, najprej v Celovcu, sedaj je pa pri nas v večjih centrih. Pa tudi v H&M ima oddelek z večjimi številkama. Jaz ved, da ta oddelek obstaja na Rudniku v Supernovi, v manjših poslovalnicah pa ne. Kar se pa tiče C&A, se mi pa zdi, da pri nas dobimo slabšo robo, kot je npr. v Celovcu, zato sama rajši hodim v Celovec.

Tudi kopalke se dobijo težko, da ne izgledajo mamasto. Da o spodnjem perilu ne govorim. Kopalke dobim pri Nancy, perilo se pa klasično dobi povsod.

Ko pa že v kakšni trgovini vprašaš za večjo številko, me pa velikokrat odslovijo, češ, da oni imajo samo normalne številke.

Se jaz zato nenormalna?

karnak

darcy1  

član od: 30.3.2011

sporočila: 70

31. maj 2011 8:10

Vanilia!!

Jaz grem tudi s tabo v Trst, če boš šla kakšen popoldan in mi poveš zadosti kmalu. Pa lepo se imej,D

darcy1

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

31. maj 2011 14:10

karnak je napisal/a:

Ko pa že v kakšni trgovini vprašaš za večjo številko, me pa velikokrat odslovijo, češ, da oni imajo samo normalne številke.

Se jaz zato nenormalna?

karnak

 

Draga moja, jaz sem, po tistem, ko sem poskusila ne vem koliko prekratkih hlač in mi je prodajalka rekla, vi ste pa tkooooooo dolgi, odvrnila, da z mano je vse okej, da pa tega žal ne morem reči tudi za njihovo ponudb. In glej ga zlomka, od takrat naprej se mi tak incident nikoli več ni ponovil.

Ti predlagam, da uporabiš nekaj smiselno podobnega, ko ti bo naslednjič kdo kaj povedal o številkah.

Vendelina jr.

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

31. maj 2011 16:58

Ne razumem povsem, kateri incident se ni več ponovil?  Nisi več kupovala hlač in si se začela oblačit v krila, ali so prav zate pričeli šivati daljše? Ja, saj je res vrag če ženska s svojo izvenmersko višino štrli iznad onih z velikimi prsmi ali seksi zaobljenimi boki in ritko. Ma kaj moreš, smo taki in taki.

mejačka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti