Kaj poslušamo

neznan uporabnik

20. apr 2011 9:54

Rosie, preberi si 1,2,3. Ono o vladi je samočili. Cmok

 

Multivitamin

multivitamin

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. apr 2011 11:10

Multi, ko že mislim, da si se umiril, spet trobezljaš v brezno, ki nima imena.

Malo poišči sociolingvistične in jezikoslovne razprave (nekaj jih je celo na spletu), beri, beri, beri in zna biti, da se bo kaj prijelo. Če ne takoj, pa čez nekaj let. Do takrat pa bodi v temah, v katerih ne samo, da nisi doma, še v njihovi bližini nisi bil,  preprosto tiho. Bi šlo? Bo šlo?

Vendelina jr.

neznan uporabnik

20. apr 2011 11:24

Ma, sweety, darling. Kaj bi ti rada bla Pats al Edina?

Al bi rada se dozirala v Madridu na eni aveniji? Al pa samo po tv gledaš mučote pa ješ čips pa poleg...

 

Ha? Si napisala, da letno rabiš dvojno dozo Iberskega. Pa daj idi dvakrat letno v Madrid in boš mela dozo. A ti še napišem kje v Madridu se to dobi?

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

20. apr 2011 11:33

In Vendelina, ko boš ti kaj prebrala, namesto kopirala, se bo tudi videl tvoj intelektualni potencial. J....a, tak to je. Nisi baš izrasla u Zagrebu u intelektu. Mi je žal, da si morala klavir igrat. Hehe. Ti pač nisi prava meščanka, pa se delaj kok češ. Cmok

 

Multivitamin

multivitamin

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

20. apr 2011 11:51

Malo prej se mi je pripeljala po glavi tale pesem

http://www.youtube.com/watch?v=aERGbrvPwEE

in zdaj mi ne gre iz glave, čeprav mi ni ravno najljubša. No, mogoče me bo pa nehala preganjati, če z njo okužim koga od vas

JJ

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

20. apr 2011 11:58

Matr, mia querida amiga, postajam počasi ljubosumen na multivitamina, tole vaše komuniciranje je sam še en korak do amor para siempre.

Glede mene, sem zaljubljen v subjunctiv še od gimnazije ( ena od treh reči, ki smo se ( kolikor se spomnem ) učili pri francoščini, druge dve so nepravilni glagoli in concordance de temps ).

ežoj

neznan uporabnik

20. apr 2011 11:59

Hehe...ta je tudi meni ena ljubših.. pa ko prevozim Trebnje, si zavrtim še tole (in še marsikatero tapravo):

 

http://www.youtube.com/watch?v=hL1iGU7QHhQ&featu

 

Na Jadranski magistrali me spremljajo Severina, Alka Vuica, Magnifico, Gibonni..

Na otoku pa samo pesem škržatov in nič drugega.

japaja

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

20. apr 2011 12:01

Japaja, ta je pa res dobra

JJ

neznan uporabnik

20. apr 2011 12:05

Ja zamisli da se moraš pelat v Madrid, da te ker n......? ma brezveze.

 

 

Multivitamin

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti