Vinomat

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

tema odprta - 12. apr 2011 16:30 | ogledi: 12.395 | odgovori: 13

Danes sem prvič poskusno kupila rdeče vino iz Brd na vinomatu. Ocena omizja pri  kosilu je bila, da je prijetno in pitno. Mislim, da bo dobro tudi za borovničev in druge likerje, bel pa za bučne kompote in seveda pri kuhi. Cena je 1,89 za liter. Bom pa drugič vzela s seboj svojo steklenico, ker tista v avtomatu stane 0,39 €.

Cila

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

12. apr 2011 17:18

Kje pa je vinomat? A je to vinomat kleti Goriška Brda? Njihovo vino zdaj kupujemo v prodajalni na Tržaški, chardonnay in kabernet, kjer ti ju natočijo v tvojo embalažo, oba zelo dobra.

Sonja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

12. apr 2011 17:28

Tukaj je spisek vinotočk.

rimljanka

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

12. apr 2011 17:34

Tale, ki sem ga odkrila danes, je v Hipermarketu najboljšega soseda v Šiški. Tam pri vinih. Ga moraš pa najprej lepo pobožat, da ti se ti displej sploh pokaže



Cila

 

PS: plačaš pa potem vse skupaj pri blagajni.

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 12. 2011 17:35

Liguini  

član od: 18.2.2011

sporočila: 23

12. apr 2011 19:35

Tudi sam sem bil pozitivno presenečen nad ponudbo. Cena in okus vina je super. Tako rdeče kot belo. Res, pohvale Mercatorju za to idejo. Jaz sem ga zasledil v Domžalah in v Kamniku. LP, Liguini http://kuhinja-s-srcem.blogspot.com

Liguini  

član od: 18.2.2011

sporočila: 23

12. apr 2011 19:37

Aja Cila še tole. Na žalost ne smeš prinesti svoje embalaže. Prav drobna nalepka na vinomatu tako veleva ;) LP, L http://kuhinja-s-srcem.blogspot.com

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

12. apr 2011 19:53

Liguini, tega sem se bala.  Ampak, če prav razumem, v vinotočke iz linka, ki ga je dala rimljanka pa lahko pridemo po vino s svojo embalažo. Moram ob priliki preizkusiti še to. Ne samo zaradi cene, tudi zaradi nabiranja odvečne embalaže.

Cila

NIKINIKI  

član od: 16.4.2012

sporočila: 1

16. apr 2012 8:25

To da ne moreš točit na vinomatu v Hipermarketu Šiška je pa res BEDARIJA. Zihr je to kakšna bedna fora Mercatorja, da zasluži na embalaži. Se gredo neki okolju prijazno štacuno, v bistvu jih pa samo profit zanima. Vinomat je drugače res lep pa še slovenski (www.nmc.si). Ni tko kot v VinaKoper, ko si moraš vino natočit kar s tako pipo kot so na bencinskih črpalkah. To se mi zdi prav nedostojno za vino. Kot da točiš nekaj, za kar se ni nihče ne trudil, ne garal... kr neki!!! V Šiški pa dostikrat na vinomatu kupim vino. Samo res škoda zaradi te embalaže!!!

 

NIKINIKI

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

16. apr 2012 8:32

Maribor, kot prestolnica tega dela Trojan (po Francovo) pa so obšli. Ne vem, če ne bo vojna!! Novi škandali, kamere v ptičjih hišicah, in nove količine denarja od do onemoglosti raztegnjenega dolga občine, se napovedujejo.
Ampak ni bati, naši na stolčkih bodo že poskrbeli, da tudi mi dobimo to, pje. Čisto ste me sedaj vrgli iz balansa. Vi vsi uživate v točenem, mi pa tu še vedno žejamo in čakamo na svojo pipico. Greh je, da sem v bloku in ne hiši, kjer bi si nemudoma postavil prijeten, sexy in lesen sodček.

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

16. apr 2012 8:54

Vinotočka hypermarket Tabor II Ulica Eve Lovše 1 MARIBOR
Vinotočka M-HURA Maribor Tržaška 56 MARIBOR

ko69  

član od: 31.10.2007

sporočila: 20

16. apr 2012 9:56

Vinotočka M-HURA Maribor Tržaška 56 MARIBOR-

Kolikor je meni znano,je ta trgovina zaprta.

Ne vem za hiperje od najbojšega soseda,ampak v njegovih diskontih, kolikor jih je še ostalo, lahko embalažo za vino prineseš sabo,pokažeš jo na blagajni, ob vstopu v trgovino in je ves problem rešen.

ko69

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti