Kovanci in bankovci

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

5. apr 2011 9:19

Saj ne vem zakaj vztrajam, ampak če bi kdo od aktivnih soforumašev napisal isto željo, bi šel dejansko brskat v klet če imam kje kaj, tudi pošljem mu na svoje stroške z veseljem. Takole sem se pa že nekajkrat opekel in izkušnje mi povedo da bežim kakor me noge neso.

 

Commis débarrasseur

neznan uporabnik

5. apr 2011 9:21

Potem očitno ne znaš dobro oceniti ljudi in/ali njihovega obnašanja. Sorči.

japaja

neznan uporabnik

5. apr 2011 9:29

Ajoj, ajme meni. Ak je neko shvatil, onda je. Ak nije...

 

joj,joj,joj.

 

Multivitamin

multivitamin

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

5. apr 2011 9:50

multivitamin je napisal/a:

Ajoj, ajme meni. Ak je neko shvatil, onda je. Ak nije...

 

joj,joj,joj.

 

Multivitamin



multivitamin

 

Multi, eni ne bodo nikdar razumeli. Imena naj vsatvlja vsak sam. Eni so pač z enimi obremenjeni, prerivanja je vedno in povsod dovolj. Oziroma preveč. A eni so dovolj visoki, da lahko na to gledajo zviška, in vrag je, ko koga takega ne moreš izbrisati iz svoje zavesti in se nenehno zaletavaš vanj.

 

Ko sem kdaj kaj pošiljala aktivnim forumašem, kot jih je poimenoval žak, nisem niti hvala dobila nazaj, enim sem nekaj tudi kam z avtom peljala; to si sicer bile izjeme, a se je zgodilo. Me ne zadene. Večina itak zmore napisati hvala, večina tudi ob prošnji vpraša, kako naj se oddolžijo, kako s stroški itd. Ta komunikacija pač steče potem, če nekdo nekomu želi kaj poslati, a se o tem na forumu pač ne razpreda.

 

Tudi kot o tem  ne, ko nekomu, ki je vešč lepega obnašanja in k temu poziva druge, sam ti pa niti ne odgovori, kako je bilo, ko si v eni zadevi zelo pomagal, posredoval prave info in še kaj. Ampak jaz sem svojo lekcijo vzela.

Mamamia

mamamia

neznan uporabnik

5. apr 2011 9:56

Jaz pa sem včeraj vse opravil. V prestolnici. Sem bil do kasne noči. Danes pa bom delal ono, kar si mi napisala zadnjič. In se že ful veselim, ker mora bit dobro. Tenks, da si se potrudila pa mi na dolgo razložla. Sem že ob branju dobil nore lušte.

 

Multivitamin

multivitamin

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

5. apr 2011 10:18

Đeniska pravi, da ste nekateri zoprni, jaz tega ne rečem, čudni pa ste ( nekateri ) vsekakor.

Jaz pa nič ne šenkujem, kar prodajam:

img_0039_595pa tudi sam bom določil ceno: 0,1 procent od nominalne vrednosti bankovca, v evrih, seveda.

Izkoriščam priložnost in prodajam nož za sir. Nož je velike vrednosti in ga bom prodal najboljšemu ponudniku!

Pohitite s ponudbami, ker je oglas komercialen in ga bojo kmalu izbrisali!

ežoj

neznan uporabnik

5. apr 2011 10:22

Ežoj, bo dovolj onih ničel za kišto pira?

 

Multivitamin

multivitamin

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

5. apr 2011 11:03

Toliko nul na kupu pa ne vidiš zmeraj. Ežoj, sem malo zračunal in če ti uspe po tej ceni dobit kupca, pariraš ameriškemu proračunu (vrednost bankovcev je 565 000 155 €, seveda, če sem nule pravilno štel), tako da tisti pipec lahko zraven šenkaš. Pira za celo kulslo generacijo. janko1 Sporočilo je spremenil(a) janko1 dne 05. 2011 11:04

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

5. apr 2011 11:07

janko1 je napisal/a:
Pira za celo kulslo generacijo.

janko1

 

se že veselim

JJ

neznan uporabnik

5. apr 2011 11:16

Janko, ne hecaj se s proračunom ZDA. Ker, če to en filozof bere, bomo brez pira ostali.

To so resne zadeve, lepo prosim.

 

Multivitamin

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti