Kovanci in bankovci

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

5. apr 2011 6:43

darč,

saj ni nič narobe s tvojim nabiranjem, je pa zelo nesimpatično, da se očitno samo zaradi svoje  nabirke prijaviš na portal, ki s tvojim 'zbirateljstvom' nima ničesar skupnega.

Kot tudi ni prikupno, da ne poveš takoj in naravnost, da pričakuješ, da ti bodo člani nekaj podarjali, verjetno kar po pošti in na njihov račun.

Očitno ti še ne gre tako hudo, da bi se zjokal, vendar dovolj, da si dovoliš objestnost - pripombo, da kupec določa ceno, rajši prepusti kupcem, ti si zaenkrat samo fehtar, pa ne pod narekovaji in gotovo ne samo po 'naše'.

In če že fehtaš, stopi s svojim žicanjem malo izpod  dežnika interneta. Kar na cesto, pa iztegni roko.

Ti in tebi podobni nas že na vse možne zastonjkarske načine molzete. Dosti preveč, da bi mi prišlo na misel, da bi ti ustregla.

Tistim, ki vam dela bivša valuta napoto po omarah in vam je hudo metati nekdanji denar v smeti, predlagam, da ga kakšno nedeljo odtovorite k prvemu numizmatiku na boljšjak.Ti se vsaj toliko potrudijo, da zjutraj vstanejo in se skušajo s kupovanjem in prodajo.

 

 

 

 

nola

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

5. apr 2011 8:18

Ko sem prebral komentar, (četrti na tem forumu), uporabnika darča, je moje razmišljanje enako kot nolino. Le da ona napiše bolj elegantno in seveda veliko bolje kot bi sam :)

Btw, tu na šihtu imam ogromno drobiža in prihajale so stranke ali pa tudi ne, ko je trajala neka evforija zbiranja evrskih kovancev. In sem jih brez problema spustil v blagajno in so menjali tiste cente, ampak kot je omenila že nola, so prišli, so pozdravili, se usedli in tratili svoj čas. Na koncu so se lepo zahvalili in smo šli vsak svojo pot.

Registrirati se na desetine forumov in fehtati, je pa spam. S spamom pa vemo kaj se počne.

 

Commis débarrasseur

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

5. apr 2011 8:27

Med fehtanjem in fehtanjem je razlika. Velika. Čeprav se ta skriva v niansah. Pojaviti se na forumu in biti že u prvo aroganten in prepirljiv ni glih pot, ki vodi k zavidnja vredni kolekciji česar koli. hedonist

neznan uporabnik

5. apr 2011 8:29

Pa dejte no!

Če imate kaj za Darča, mu dajte, če pa nimate, pa bodte tih.

Sej vam ni prišel na vrata zvonit, a ne??!!

japaja

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

5. apr 2011 8:34

japaja je napisal/a:

Pa dejte no!

Če imate kaj za Darča, mu dajte, če pa nimate, pa bodte tih.

Sej vam ni prišel na vrata zvonit, a ne??!!



japaja

O, tole pa lahko prakticiraš tudi sama večkrat, le malo premeči besede in vključi recimo kako on-topic.

Commis débarrasseur

neznan uporabnik

5. apr 2011 8:40

Itak da prakticiram.

Sicer bi šel Kulslo v maloro. Vse teme zaklenjene od šuba!!

 

Pa dobr, no, preberi si še enkrat uvodni post. In mi prosim povej, kje in kako je bil dotični nesramen itd.?

Fehtanje je uporabila Nola.

Potem so se pa šleparji prišlepali.

Se mi zdi, da z destruktivnostjo v življenju ne bomo prišli daleč (rajši v smeti vržem kot pa da bi emnu fehtarju šenkala KVAK)

 

 

 

 

japaja

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

5. apr 2011 8:45

Očitno nisi razumela kje ja lubenica spora, al kako že pravijo.

Sam dam klošarju zmeraj, če le imam, za liter vina, če mi reče da bi rad spil eno flašo. Če mi začne jamrat pa lačen, pa bolan, pa otroci...pač ne dam. A bo?

 

 

Commis débarrasseur

neznan uporabnik

5. apr 2011 8:54

Ne bo.

Darč ni nič jambral.

Niti ni rekel, da naj, namesto, da kdo nese na bolšjaka, raje njemu podari nadvse vredne kovance in bankovce.

Rekel oz. napisal je, da:

če se nekomu brez koristi nekaj nekje valja, da se priporoča...

Tako sem jaz razumela.

 

In nisem blond pač pa imam že veliko sivih las, torej sem modrolaska.

In to, da ceno določa kupec, ima popolnoma prav.

 

 

japaja

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

5. apr 2011 9:03

Saj je hedonist lepo napisal, da se tudi on lepo priporoča če se komu kje valja kak 500 evrski bankovec brez koristi...

Kje bomo zdaj določili mejo fehtanja.

Sam vem da pomagam, če le lahko komu, večkrat sem že omenil da redno uporabljam podarimo.si, (dokler me razni zbiralci ne spravijo do tega da preneham), nola je celo oddajala vikend, za hedonista dam tudi roko v ogenj, tako da kdo si ti, da nam boš govorila naj bomo tiho?

Commis débarrasseur

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

5. apr 2011 9:09

 Pa ste res prav zoprni nekateri. Prav noben drug izraz vam ne bi tako pasal. Da še enkrat obnovimo, kakšen je bil prvi post te teme:

 

darč je napisal/a:

Pozdravljeni.
Najbrž se tudi pri vas po raznih predalih nahajajo kovanci in bankovci,
ki so vam ostali od raznih potovanj ali pa so bili nekdaj plačilno sredstvo na našem ozemlju.
Če ne veste kam z njimi bi jih z veseljem dodal v mojo zaenkrat še kar skromno zbirko.
Vesel bi bil vsakega kovanca ali bankovca.
Lep pozdrav.


darč

 

In kje je tu fehtanje in aroganca? Gospod/gospodič je čisto vljudno povedal, da bi bil vesel kakšnih kovancev ali bankovcev, če se vam kje valjajo. In če se vam ne, zakaj ne preberete in greste mimo?

Ne, itak je treba vsakemu soliti pamet in mu moralizirati. To se na tem forumu velikokrat dogaja. Človek vpraša eno, potem pa dobi vse drugo. In vedno moraliziranje, tako kot je bilo pri čevljih in še mnogo stvareh. Pa kdo, za Boga, ste vi, da imate vsakogar pravico soditi?

JJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti