Pred dobri letom dni sem imela priliko videti čudovite izdelke, nastale s polstenjem, ki so jih naredili na Zavodu za gluhe in naglušne v Ljubljani.
Filcanje
Pozdravljeni,
tudi jaz imam eno vprasanje glede filcanja...kupila sem volno in iglo za filcanje, na krilo sem iz volne ˝nafilcala˝lep vzorec - zanima me kako bo s tem izdelkom ko ga operem oz. ali je to prebadanje z iglo dovolj mocno za u pralni stroj?Ali bi morala izdelek zascititi na notranji strani in s cem to lahko naredim s kaksnim blagom?kakrsnekoli ideje zeo dobrodosle!:)
angelinajKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
