Somatoline - anti celulit

jana.l  

član od: 12.4.2010

sporočila: 42

tema odprta - 22. mar 2011 15:35 | ogledi: 14.311 | odgovori: 29

Pozdravljene!

Zanima me, če ima katera izkušnje s SOMATOLINE COSMETIC - ANTI-CELULIT VREČKAMI?

Hvala!

LP

jana.l

Temo je spremenil(a) jana.l dne 22. mar 2011 18:40

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

22. mar 2011 21:40

Sicer ne vem, kaj to sploh je, lahko pa povem, kaj je majčkeno pogalo meni. Sicer nimam ful celulita, menda sem brez, ampak moje kritično oko ga pa malce le zazna. Pred vsakim tekom sem se (in se še bom) namazala s kremo z izvlečki Cekropije, kozmetika grške boginje lepote. Se mi zdi, da se je stanje izboljšalo. Ampak ne vem, ali zaradi teka ali zaradi teka v kombinaciji s kremo. Ne vem, če ti to kaj pomaga, ampak škoditi ti ne more :)

jana.l  

član od: 12.4.2010

sporočila: 42

23. mar 2011 8:34

Jaz ga pa na žalost imam ful! :(

Kje pa dobim to kremo? Lahko bi poskusila!

 

jana.l

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

23. mar 2011 9:48

Povsod jo imajo, od DMa do Mercatorja.

s0ncek*

jana.l  

član od: 12.4.2010

sporočila: 42

23. mar 2011 10:01

Kako pa je ime tej kremi?

jana.l

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

23. mar 2011 10:11

Afroditina je. Kozmetika Afrodita.

s0ncek*

jana.l  

član od: 12.4.2010

sporočila: 42

23. mar 2011 10:17

Hvala sonček, bom pogledala!

Še vedno pa me zanima če ima katera že izkušnje z Somatoline? Ker me mika, da bi kupila, samo je ful draga.

LP

jana.l

carsolina  

član od: 15.2.2011

sporočila: 61

24. mar 2011 14:39

hm... jaz sem lani kupila somatoline in se mi zdi da deluje. sam jo moras res vsak dan mazat, vtirat in masirat.. ker sem bolj lene narave sem si potem oblekla najlonke (tiste za po operaciji), ker se ne gibljem absolutno nic...tako za cirkulacijo in po 4-ih tednih sem imela opazno manj celulita, zaradi najlonk pa so mi izginile tudi vse vidne zilice (vijolicaste "mrezice"). poskusi...tistih 50e tako ali tako zapravis za kaj drugega...kremo pa imas za 4 tedne...1 vrecka na dan za obe noge...sem poskusila tudi druge kreme, mama pravi da afroditine delujejo, meni pa niso pomagale ne od garniera ne nic ne kenkai nenic. edina ok je somatoline in lorealova slimming nevemkaj (siva velika tuba)

lp

carsolina

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

24. mar 2011 18:14

carsolina je napisal/a:

hm... jaz sem lani kupila somatoline in se mi zdi da deluje. sam jo moras res vsak dan mazat, vtirat in masirat.. ker sem bolj lene narave sem si potem oblekla najlonke (tiste za po operaciji), ker se ne gibljem absolutno nic...tako za cirkulacijo in po 4-ih tednih sem imela opazno manj celulita, zaradi najlonk pa so mi izginile tudi vse vidne zilice (vijolicaste "mrezice"). poskusi...tistih 50e tako ali tako zapravis za kaj drugega...kremo pa imas za 4 tedne...1 vrecka na dan za obe noge...sem poskusila tudi druge kreme, mama pravi da afroditine delujejo, meni pa niso pomagale ne od garniera ne nic ne kenkai nenic. edina ok je somatoline in lorealova slimming nevemkaj (siva velika tuba)

lp


carsolina

 

No, kolikor sem slišala je to edini učinkovit recept za odpravo celulita, s tem da sploh ni toliko pomembno, katero kremo pri tem uporabljaš. Slišala pa sem tudi za obloge iz kave, v teh kremah proti celulitu naj bi bila glavna učinkovina kofein, tako da...

JJ

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

24. mar 2011 19:23

Pri meni se somatoline ni obnesel niti za placebo efekt. Drago plačana izkušnja, nič učinka. Tista Afroditina se je bolj obnesla, ampak ko sem nehala, je bilo po enem mesecu slabše, kot kdajkoli prej. Tako da bom pošteno premislila, preden se spet lotim celulita s kakšno kremo...

čoko

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

24. mar 2011 21:16

čoko je napisal/a:

Pri meni se somatoline ni obnesel niti za placebo efekt. Drago plačana izkušnja, nič učinka. Tista Afroditina se je bolj obnesla, ampak ko sem nehala, je bilo po enem mesecu slabše, kot kdajkoli prej. Tako da bom pošteno premislila, preden se spet lotim celulita s kakšno kremo...



čoko

 

Jojo efekt pri odpravljanju celulita No, na koncu bom še srečna, da sem svojega obdržala takšnega kot je

JJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti