Somatoline - anti celulit

barbara987  

član od: 4.3.2010

sporočila: 49

14. apr 2011 12:53

Zdravo, tudi jaz sem že uporabljala kremo Somtaoline in moram povedati, da celulita mi ni ravno odpravila se mi je pa zmanjšal obseg stegen in to kar vidno. S kremo se nisem mazala vsak večer, ker sem včasih pozabila ali pa se mi ni dalo :) sem pa 2x na teden telovadila in mislim, da je bil zato učinek toliko bolj viden. Drugače pa imam tudi sama kot verjetno skoraj vsaka ženska težave s celulitom, čeprav sem bolj suhe postave. Probala sem že veliko krem plus tega sedaj res redno teleovadim že več kot 2 leti. Zdi se mi, da imajo te kreme več ali manj enake učinke. Najboljši rezultat je pa zagotovo redno mazanje vsak večer in vsaj 2x na teden redne telovadbe 1 uro. Večrkat si naredim anticelutitno oblogo kar doma iz kave. 2 dni si v skodelico devam kavine usedline, tako da je res do vrha polno in potem si na debelo namažen zadnjico in stegna zavijem v folijo in pustim delovati 1 uro. (pa tudi sem prebrala da to metodo uporablja veliko slavnih oseb :) hehe). Meni se zdi to kar dobra metoda, pa še draga ni. Moja sestrična, ki je malo močnejše postave pa si je preko spleta naročila neko glino in njej je ta glina res pomagala zmanjšati celulit. Sama še sicer nisem poskusila, amapk njej je pomagalo. Sicer pa mislim, da je res najboljše telovadba zraven si pa recimo še ko imate čas naredite oblogo iz kave. Pa če katero zanima jaz sem že nekaj časa nazaj našla na spletu ene res fajne vaje za učvrstitev zadnice pa nog, tako da vam lahko povem kako se jim reče. Pa še fajn je ker za vsak predel trajajo samo 8 minut. :) barbara987

jezka  

član od: 30.11.2010

sporočila: 4

19. apr 2011 10:57

Hvala za vse te nasvete, gotovo bom enkrat v prihodnosti poskusila test s kavo. Vedar pa so me zaenkrat na Somatoline Cosmetic precej prepričali s pisanjem o nedovisnih testiranjih in dokazih, da kreme učinkujejo. Odločila sem se, da jih poskusim v tem mesecu, ker grem konec maja na super počitnice in se ne bom mogla izognit kopalkam. Lp, J jezka

jana.l  

član od: 12.4.2010

sporočila: 42

14. jun 2011 15:05

Po dolgem premisleku :) sem se na koncu le odločila poskusit Somatoline anti-celulit. Zdaj ga uporabljam cca. 20 dni in moram rečt, da sem kar zadovoljna!

jana.l

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

14. jun 2011 16:51

Punce še en nasvet. Na enem ženskem forumu so se punce grozno razpisale, da pred športanjem,sprehodi,tekom,telovadbo na kritične predele napcajo "zos" od kavne usedline, na trdo povijejo s folijo in migat (ali pa tudi ne, baje da tudi malo učinkuje). In po pol ure sprat z vodo...baje da učinkje (no saj imajo vse anticelult kreme kofein notri), če ne drugega je fajn piling za nogice

Roncolino

nina _  

član od: 31.10.2008

sporočila: 156

14. jun 2011 18:56

Jaz se sredi poletja niti slučajno ne bi odpravila migat ovita v folijo... Kako se pa naj človek ohlaja?
Kar se tiče celulita pa sem že rahlo obupala. Od športanja sem sicer dobila mišice, celulit pa ni izginil, samo še bolj se vidi.

 

nina _

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

14. jun 2011 20:07

ah kaj se sekirate ... bolj ko se boste sekirale, bolj se bo videl, zakaj? ker bo vsak, ki vas bo videl zafrustrirano, vedno pogledal najprej v celulit. in če boste vesele in izžarevale srečo in zadovoljstvo s samo sabo, bo vse boljše.

 

sploh pa ga imamo vse.

tunna http://titabota.blogspot.com/

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

14. jun 2011 20:51

nina _ je napisal/a:

Jaz se sredi poletja niti slučajno ne bi odpravila migat ovita v folijo...

nina _

 

sredi poletja je že zdavnaj prepozno

Roncolino

nina _  

član od: 31.10.2008

sporočila: 156

15. jun 2011 10:24

Roncolino

nina _

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

15. jun 2011 10:38

Roncolino je napisal/a:

 

 

sredi poletja je že zdavnaj prepozno



Roncolino

 

Ah, kje pa, nikoli ni prezgodaj in nikoli ni prepozno.

nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti