Večerja

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

28. mar 2013 6:18

VČERAJ:
- TETKA SKUTA s cimetom,sončničnimi semeni in bučnimi semeni
- zdrobovo jabolčno pecivo
- šalca ČAJA

DANES:
- TETKA SKUTA z vmešano žlico JAGODNIH PROTEINOV
- zdrobovo jabolčno pecivo

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

11. apr 2013 6:44

Danes bo:

- LIPTAVER namaz
- sveže narezana različna zelenjava (uničujem zaloge, predvsem rumene in zelene paprike)
- čaj

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

23. apr 2013 18:38

MMMM, kakšna spomladanska večerjica pa je sedaj za mano. 
Prav za dušo in dvig optimizma, katero pa res že težko prihaja v ospredje glede na moje zdravstevno stanje in totalen kolaps sistema. 

Jedel sem na terasi, v taborniškem "fotelju", prebiral EDGAR WALLECA "Stolp smrti", v krožničku pred mano pa al dente vodni žličniki in stročji fižol povaljani v domačih PZ drobtinicah v spremljavi ostanka kosila; umešanega jajčka z popečenim pršutom in šparglji. 
Na terasi mi pred očmi leži Kalvarija, mestni hrib in Piramida. Sonček je metal MEGA pozitivno energijo na Piramido, jaz pa sem lepo počasi jedel z vilco in nožem, se potopil v moj taborniški fotelj, se pokril z dekico ter odjadral v skrivnostni svet umorov in intrig. 

Takšni trenutki me vedno znova opominjajo da pač moram zagrizt in potrpet. 2 leti zlorabe telesa, se ne da povrnit v enem mesecu...ŽAL.
HValabogu je vsaj dolga zima mimo. Če bi me kaj lahko zlomilo, bi pa me GENERAL ZIMA. In ne bi bil prva žrtev...

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

5. maj 2013 5:47

Petek:
Jogurtovo-skutina pita + šalca čaja

Sobota:
PZ palačinka + tetka skuta + arašidi + rozine + cimet
2 koščka jugortovo-skutine pite
Zeleni čaj

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

17. maj 2013 9:17

Včeraj pa sva imela za večerjo trofe z jurčki, šparglji in gorgonzolo.

Super je bilo.

irena66

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

17. maj 2013 9:26

? trofe??? kaj pa je to - glede na sliko ugibam da bi lahko bile testenine. So res?

"Stressed is desserts spelled backwards!"

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

17. maj 2013 10:05

To so testenine iz Ligurije, morda bo komu v pomoč tole

Medtem, ko testo (brez jajc) čaka, se naučimo še izdelave

lp

mzm

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

17. maj 2013 10:39

Bravo Miškazmoke..pa saj je enostavno ..no..zgleda vsaj...

Vrtejbenka

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

17. maj 2013 11:07

Uaaaa, kako dobro in poučno. Bravo mišzmoke . Kaj bi mi brez takšnih dam kot ste vi in Loni. Pa ravno danes se mi luštajo testenine!!! Samo jaz bi sedaj točno telele pappcal

VČERAJ:
- Loška albuminska skuta
- 1/2 merice IRONMAXX 90 proteinov PISTACIJA
- en činken mleka da ni bilo suho in da sem lahko SPLOH zmešal proteine
- par koščkov domaćega skutinega peciva.
- Donna Leon; Smrt v tuji deželi

DANES:
- MAXX DESSERT proteini: puding varianta proteinov. Obvezno z mlekom (domačim) zmešaš, nato pa za 2 uri v hladilnik. Zadeva se strdi v puding
- 3dcl mlekeca
- par koščkov domačega skutine peciva
- Donna Leon; Smrt v tuji deželi 



---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti