Oblačilni report pomlad poletje 2011

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

23. mar 2011 22:11

Skratka lejdis, kupila sem belo moško srajco št. 39. O velikosti se ne strinjam z Vendelino, zato se mi je že moževa 40 zdela prevelika. Nosim konfekcijo 38, pa še kar velika sem.

V petek se bom lotila tega podviga. Rdeče 7/8 hlače na korenček, rdeča majica v enakem tonu in potem ta srajca. bom poročala,  kako se bom počutila v takem outfitu

mimika

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. mar 2011 7:25

Ma Danica je  čisto okej punca. Sicer bi jo svet mnogo resneje jemal, če bi imela lase ali krajše ali pa vsaj ne tako svetlih (mimogrede, se spomnite tiste diskusije o dolgih blond laseh in kako te potem ne jemljejo resno, ergo vse je res), ampak ona s temi blond zadevami nekako že dela neke vrsto parodije same sebe. In meni so bolj všeč ljudje s smislom za humor in ki se zmorejo hecati na svoj račun (pa magari so blond), kot pa tisti, ki tega ne zmorejo.

Vendelina jr.

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

24. mar 2011 13:54

Mislim, da Danica zgleda čisto primerno delu, ki ga opravlja. Če bi vodila dnevnik, bi bila stvar malo mimo, ampak za polne lune in take reči je pa čisto v redu. Edina stvar, ki je bila popolnoma mimo, je bila tista bela strahota na sliki malo nazaj. Če bi se odela v barvo nočnega neba, bi bilo čisto drugaše, tako pa - ja pa saj ne moreš biti najboljši na vseh področjih.

Sonja

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

24. mar 2011 14:55

Pa a res ne razumete da je tisto bejlo obleko imela kot hommage Kreslinu in njegovi pesmi. Pa kot protest proti dejstvu, da je premalo Viktorjev podeljenih v SV Slovenijo. In če smo pošteni, jo je še vedno bolje ponosila, kot recimo Trontel ali pa Velkavrh.

http://www.youtube.com/watch?v=P0KvWzRisOg

 



nola

Sporočilo je spremenil(a) nola dne 24. 2011 14:56

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. mar 2011 15:35

Nolina dnevna forma je  izvrstna.



Vendelina jr.

Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 24. 2011 15:36

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

24. mar 2011 16:04

Vendelina jr. je napisal/a:

Nolina dnevna forma je  izvrstna.



Vendelina jr.


Malo morgen - šimfa Velkavrha   dolgooooo nobenega smeška

lp

cervus

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

24. mar 2011 20:29

Zadnjič sem pri eno blogerki, ki rada "secira" razne sprehode po rdečih preprogah našla povzetek modnih plusov in minusov na letošnjih Viktorjih. No, to omenjam zato, ker med naštetimi sem opazila eno zelo lepo nosečnico - morda bo namig prišel prav tudi Dobrojedki, če jo bo pot zanesla na kako večerno prireditev

Tule (skrajno desno) je ta bodoča mamica:

romih

Vir:  http://irena.blog.siol.net/2011/03/21/viktorski-redkarpe

Čisto na levi pa lahko vidite primer t.i. "petrolejsko modre", ki jo je Vendelina večkrat omenila v "svečanem reportu".

BTW - za moj okus bi gospodična tisto leder jaknico lahko tudi slekla in z lasmi naredila nekaj drugega.

Sicer pa že smetim, tole bolj paše v "svečani report" - vernice le-tega pa le večkrat pokukajte na Irenin blog, svečanih oblek, dobrih in slabih tam ne manjka.

 

Mojca

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

25. mar 2011 6:58

Medve z mamoF sva "ista krvna grupa".

Tista ledrasta zadeva je pa tipičen primer, kako se lahko dobra ideja sfiži, če se je lotijo napačni ljudje.

Vendelina jr.

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

25. mar 2011 7:27

Tole je napisala Vendelina:

Pajkice se letos uporabijo na dva načina:

- enobarvne na način, kot je pri nekaj kosih v Lanvinovi kolekciji: skratka,monokromatsko in gor oblekica iz jerseya in zraven nizke pete (to se npr, super nosi v kakšnem oblačnem maju in avgustu, skratka varianta za ne najbolj sončne dni)

 

Glede pajkic imam morda na prvi pogled neumno vprašanje. Ne nosim jih, pa sem popolnoma neizobražena.  Zgoraj opisana različica se mi zdi kul, vendar pri tem trčim na zagonetko. Če nosiš pajkice, ali imaš pod njimi nogavice. Nisem ravno pristašica nošenja čevljev na boso nogo, razen če gre za Tewa (ne zgražaj se Vendelina, ne nosim jih za na občino ali v službo) ali kakšne poletne sandalce/natikačke. Nikakor pa maja ne bi mogla biti še brez nogavic, ker sem zelo zmrzljiva.

Najlonke pod pajkicami pa se mi zdi nekako češko ...

mimika

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

25. mar 2011 9:58

Mimika,

ti samo povem moje izkušnje: tudi jaz sem zmrzljiva, pa sem se kar dobro in hitro privadila na boso nogo, sploh balerinke. Maja meseca pa sploh ni več problem mraz, ane? Jaz bi rekla, da kar pogumno :)

Lep dan, Mateja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti