Oblačilni report pomlad poletje 2011

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

22. mar 2011 22:42

IMHO: Ta leva zgleda, da so jo pobrali z ulice , obleka od ta srednje izgleda, kot da bi bila potegnjena iz 80-ih let, ko smo nosile ogromne ramenske blazinice (kot temu pravi google translate ), poleg tega ji je obleka definitivno prevelika in seveda bi bolje izgledala, v črni ali temno modri barvi. O ta desni lahko rečem samo: Buhpomagi! Ne da je kiksnila samo z obleko, Tudi torbica je čisto prevelika, ne vem, če ni v njen večerja za vse tri.

Vanja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

23. mar 2011 8:44

Dobrojedka je napisal/a:
.

Pa še ena prošnja (se ne mudi zelo): bi lahko rekla kakšno o oblačenju nosečnic? Kak praktičen nasvet, da bodoča mami zgleda kot bodoča mami, ne pa kot .

Dobrojedka

Okej, bomo naslednji teden rekli kakšno na to temo.

Čeprav, noseče ali ne, tiste, ki imajo rade svoje telo, nikoli ne delujejo okorno, tiste, ki ga pa ne marajo tako, kot ga bi morale, pa vedno delujejo okorno.

Vendelina jr.

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

23. mar 2011 9:10

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

 Tudi torbica je čisto prevelika, ne vem, če ni v njen večerja za vse tri.

 

LOOOOOOOL!!! 

sara

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

23. mar 2011 9:50

Sem z določeno dozo poguma pogledala fotko na prejšnji strani (auč auč auč) in je stvar taka: tista črna obleka je slabo krojena  (morala bi imeti boljšo podporo na prsih in obvezno bi morala biti čez kolena v pencilskrit izvedbi z razporkom potem bi pa šlo) in tista nesrečnica, ki jo nosi, potrebuje en temljni mejkover (da je stvar še hujša, gre za revico, ki dela kot novinarka v eni licenčni ženski reviji, ki večino prostora namenja modi, skratak neke vrste Ugly Betty)....ampak ideja male črne obleke kljub temu ostaja in recimo, da je tale na fotki primer, kako se s z malo črno udari mimo. Potem, tista bela obleka je okej - reference na osemdeseta so okej, samo nosi jo napačna oseba. Tista pisana stvar je pa v ideji obupna in je niti vrhunska manekenka ne bi zmogla rešiti (ker te punce so dobro plačane zaradi tega, ker znajo nositi tudi obupno sfušane stvari). Tisti, ki je tisto narisal....bi moral dobiti strokovno pomoč medicinske stroke, ker oblikovanje ni zanj/o.

Vendelina jr.

facko  

član od: 6.2.2003

sporočila: 47

23. mar 2011 10:04

Zara-Marisa je napisal/a:
Saj v tem je point - niso perfektne oz. vsaj ne na tej fotografiji, morda so te tri dame na kakšni drugi bolj "fotogenične". Tale bela oblekca bi mi bila včeč, če bi bila brez rokavov, ampak ne na tejle punci, na kakšni bolj koščeni. Pa nimam nič proti oblinam!

 

Joj, zdaj vidim, da sem res nerodno napisala - Slika definitivno ni primer dobre prakse, ampak opozorilo, kaj napačna barva in napačen kroj naredi iz čisto ok postave. Danica ima lepo kožo, dober makeup, tista močna šminka je dobro izbrana, ... ok, frizura ni ravno nek presežek, ampak punca se je lepo uredila, potem pa izbere obleko, ki definitivno ni za njeno postavo. Take obleke so za suhe ženske, ki v njih res delujejo ženstveno in gracilno.

Za primerjavo še fotografijo oprave, ki je Danici definitivno bolj pisana na kožo. (pa še vidi se, da kroj, ki je v pasu teliran, bolje zgleda na takih postavah) 

137707

facko

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

23. mar 2011 10:09

Ti si pa danica-fan

Vendelina jr.

facko  

član od: 6.2.2003

sporočila: 47

23. mar 2011 19:42

Jap. (smajli-ki-se-malo-heca)

Odkar sem ugotovila, da bo za razvijanje mojega stila in kulture oblačenja pametneje, da gledam ženske s podobno postavo, kot jo imam sama, sem fanica bolj zaobljenih gospodičen in gospa. Še posebej takšnih, ki se znajo dobro obleči. Čeprav v bistvu tudi s kiksi ni nič narobe - raje se učim iz tujih napak kot iz svojih. In se toplo priporočam za še kakšno idejo in inspiracijo.

 

facko

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

23. mar 2011 21:19

Danica - who???

Oprostite nevednosti provincijalke, samo vprašam, sem nehala Lady brat pa nisem več na tekočem who is who v deželici tej.

mamamia

mamamia

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

23. mar 2011 21:23

Aaaa, to je ziher tista Danica, ki jo je Zrnec oponašal v As ti tut not padu?! Meni asocira samo na to.

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

23. mar 2011 21:51

To je tista Danica Lovenjak,  iz Prekmurja,  ki je napovedovala vreme na Kanalu A. Kot srednješolka je vodila oddaje na naši lokalni TV.  Po končani srednji šoli jo je pot odnesla na študij v Lubljano, kjer si je poiskala delo na komercialkah.  Pa še kaj bi lahko napisala, vendar sem se odločila drugače.

sonce51

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti