Srebrna tina

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

7. feb 2015 8:52

Ko je jezna, Mazejeva najbolje smuča. So jo tiste tri stotinke zaostanka v super G tako razjezile, da je vse frčalo, že na startu se je videlo, kaj bo ...

Ni treba euforije, ženska je profesionalka od glave do pete in svoje delo oddela najbolje, kar se da. Mi pa se hvalimo s tem. 

mamamia

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

7. feb 2015 8:57

Haha, ja, samo tako pač je, ne more biti samo njena srebrna, zlata, če je pa naše gore list, nima šans.

 

naor

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

8. feb 2015 18:57

Čestitke Tini za nvse silne dosežke!

 

Ko smo ravno pri navijanju in čestitkah, pa dodajam še nekaj.

Moj najljubši športnih zadnjih let pa je Jakov Fak, zato sem danes izredno vesela njegove nove zmage, druge v dveh dneh!

Pa ne samo, da je odličen športnik, Jakov tudi s svojimi rednimi objavami na družabnih omrežjih postavlja ogledalo marsikateremu od naših javno izpostavljenih zvezdnikov in "zvezdnikov".
Ne vem, katerega od športnikov sem v zadnje videla tako srčno navijati za vse ostale slovenske tekmovalce in celo svoje tekmece, vsakič čestitati drugim za uspehe, se zahvaliti navijačem in medijem, kot to počne Jakov.
Ne mine tekma naših ostalih športnikov, pa naj gre za zimske ali letne športe, ki je Jakov na svojem FB profilu ne bi pokomentiral in športnim kolegom čestital za dosežke.

Zato je on zame Jakov Veliki in srčno navijam zanj še naprej!


 

Mojca

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

8. feb 2015 19:16

Dve zapovrstni zmagi, bravo Jakov!

 

naor

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

8. feb 2015 20:58

Se strinjam z Mojco, Jakov je res en srčen, simpatičen človek. Prav z veseljem ga spremljam na FB, vedno lepo strne misli o tekmah, zna se poveselit z drugimi športniki, ki zmagajo in jim to tudi privošči. Človek ga prav mora imet rad.

saša

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

9. feb 2015 0:08

Spagon, saj po moje lahko javno priznava, da sva obe malo precej zatreskani vanj

 

Pa kako ne bi bili!

Kolegice oboževalke se boste strinjale, da so letni biatlonski treningi lepši od zimskih

 

 

Mojca

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

9. feb 2015 6:34

KAPO in še kaj dol, pred obema in tudi tistimi,kater se nehvaležno šlepajo in jim večina ne nameni niti navrženega uča. 
Vsi ste cari, a vi2 sta NAJJAČA!! SALUTE 

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

9. feb 2015 20:32

mamaF je napisal/a:

Čestitke Tini za nvse silne dosežke!

 

Ko smo ravno pri navijanju in čestitkah, pa dodajam še nekaj.

Moj najljubši športnih zadnjih let pa je Jakov Fak, zato sem danes izredno vesela njegove nove zmage, druge v dveh dneh!

Pa ne samo, da je odličen športnik, Jakov tudi s svojimi rednimi objavami na družabnih omrežjih postavlja ogledalo marsikateremu od naših javno izpostavljenih zvezdnikov in "zvezdnikov".
Ne vem, katerega od športnikov sem v zadnje videla tako srčno navijati za vse ostale slovenske tekmovalce in celo svoje tekmece, vsakič čestitati drugim za uspehe, se zahvaliti navijačem in medijem, kot to počne Jakov.
Ne mine tekma naših ostalih športnikov, pa naj gre za zimske ali letne športe, ki je Jakov na svojem FB profilu ne bi pokomentiral in športnim kolegom čestital za dosežke.

Zato je on zame Jakov Veliki in srčno navijam zanj še naprej!


 



Mojca

 

 

 

Sva že dve .Tudi jaz navijam zanjga,pa za Filipa Flisarja(mi deluje tako preprost srčen fant),pa Prevc.....Odlični so naši šprtniki!

Čez eno urco bom pa ponovno navijala za našo Tino,Ilko in ostale :)

 

kalcicl

BABI 2+2  

član od: 8.11.2009

sporočila: 379

9. feb 2015 21:24

Tile zgoraj omenjeni so res pravi slovenski šopek in vsakemu posebej privoščim njegove - njene uspehe.

Nocoj držim pesti za Tino. Si sploh ne morem predstavjati, da bo - če bo- letos končala z aktivnim smučanjem.

Upam, da bosta z Masijem vzela pod okrilje kak mladi talent, ki ga smučarska zveza sedaj duši. Masiju bi kar predlagala, da smučarsko zvezo -Sl. prevzame in nažene tiste stare pijavke, ki večino denarja zapravijo za svoje plače in zelo malo dela. (oprostite, me je malo zaneslo)

BABI 2+2

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

9. feb 2015 23:08

Bravoooooooooooooooooooooo Tina

Kotarca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti