http://www.fizioterapija-grosuplje.si/Runtime/Plantarn - tole možnost so ti že odpisali, limnol?
lp
cervushttp://www.fizioterapija-grosuplje.si/Runtime/Plantarn - tole možnost so ti že odpisali, limnol?
lp
cervusElaphus,
hvala, tudi to možnost smo že dali skoz - zadnje mnenje mojega zdravnika je, da je domislek. Saj nimam nič proti domislekom, ko le manj bolel.
Lep pozdrav
SonjaZamenjaj zdravnika - za takega, ki bo resno jemal tvoje težave.
lp
cervusKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.