Ugodno prodam fotoaparat olympus

Maxima  

član od: 25.4.2009

sporočila: 3

tema odprta - 17. jan 2011 20:27 | ogledi: 7.056 | odgovori: 3

Ugodno prodam nov, nerabljen digitalni fotoaparat OLYMPUS FE-4000 Glam Pack (fotoaparatu je priložena mini damska torbica in šatulja za nakit; barva in pakiranje kot na priloženi fotografiji).

Fotoaparat je enostaven za uporabo. Osnovne značilnosti: 12 megapixlov, 4-kratni optični zoom, 2,7" LCD monitor.

Cena 60 €.

Maxima

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

17. jan 2011 20:35

A si ti ta(k) fotoaparat pred časom že prodajala? Se spomnim...........

rimljanka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

18. jan 2011 8:13

V začetku decembra enkrat, ker sem ga pogledala, moja sestra je namreč iskala nekaj malega digitalnega, kar sliši na ime Olympus. Manjkajo osnovni podatki, kje je bila zadeva dobljena/kupljena, koliko časa je v garanciji, se pravi, da je fajn, če je zraven tudi račun.  Moj Olympus je npr. crknil dva tedna preden se mu je iztekla garancija, objektiv je bil fuč, edini problem je, ker je nam najbližji servis za Olympus v Pragi, pa se zna zadeva zavleči.  

 

Loni Makaroni

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

19. jan 2011 8:07

Tam samo predaš fotoaparat, potem ga pa pošljejo v Prago (na Zaloški cesti). Vem iz prve roke. Pa ne misliti, da imam kaj proti Olympusu, imam že tretjega po vrsti, začela sem še s klasiko, nobeden ni konca vzel, samo hotela sem kaj boljšega...

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti