Ribanje čokolade

pikoceja  

član od: 25.2.2008

sporočila: 4

tema odprta - 20. dec 2010 21:48 | ogledi: 20.825 | odgovori: 6

Doma imamo že nekaj kuhinjskih aparatov, ki imajo tudi nastavke za ribanje jedoilne čokolade, pa z nobenim nismo čisto zadovoljni (še najboljši do sedaj je Gorenje SB750EA). Ima kdo kako res dobro izkušnjo z ribanjem? V tem primeru bi bilo super, če nam izda ime aparata.

pikoceja

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

20. dec 2010 21:52

Jaz dobro naribam čokolado z Ronicom-aparat, ki se ga promovira na vsakem sejmu, na katerem sem bila. V bistvu ga uporabljam samo za bolj take specialne zadeve.

Jelenckova

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

20. dec 2010 22:22

Najboljšo iskušnjo imam s takim na linku spodaj. Moj je sicer od JIHKOV BUDJOVICE, vendar je ta na sliki praktično čista kopija. Stroj je enostavno idealen za orehe, lešnike, čokolado, drobtine, kekse... skratka univerzalen brez konkurence!

http://www.chinawholesaletown.com/wholesale-Nut-Grinder---Chees



Sergej

Sporočilo je spremenil(a) Sergej C dne 20.dec 2010 22:23

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

20. dec 2010 22:27

O kakšnih količinah čokolade je govora? Samo nekaj, za potresti po krožniku ali sladicah ali večje količine, ki se jih potem stopi?

Za male količine mi je od vseh najbolj všeč tale zadevščina, ki se prodaja pod imenom Microplane. Imajo jih v različnih velikostih, primernih za strganje citrusov, sirov ipd.

 

 

Vanja

pikoceja  

član od: 25.2.2008

sporočila: 4

21. dec 2010 20:00

Sergej C je napisal/a:

Najboljšo iskušnjo imam s takim na linku spodaj. Moj je sicer od JIHKOV BUDJOVICE, vendar je ta na sliki praktično čista kopija. Stroj je enostavno idealen za orehe, lešnike, čokolado, drobtine, kekse... skratka univerzalen brez konkurence!

http://www.chinawholesaletown.com/wholesale-Nut-Grinder---Chees



Sergej

Sporočilo je spremenil(a) Sergej C dne 20.dec 2010 22:23
A se ga da dobiti v naših trgovinah? Kje? pikoceja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

21. dec 2010 20:22

pikoceja, Merkur je imel v ponudbi take "mašince", najbrž jih ima še.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti