Pohvala

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

11. dec 2010 17:45

Men je multi sumljiv.

lp

cervus

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

11. dec 2010 17:46

To ste vi zdej si neki kar izmislili.

Pa pridimo zadevi do konca: Erika je pošinila, da bi mi en paket prišel prav, pa če že pošilja, naj bo paket plus, to je tak kot navaden, le da so noter sladkarije. Torej prav zares imam paket plus, pa saj ga ne skrivam, sem ga slikal in nekje pokazal. Glede Erike, pa je tako: jaz imam velik korazon, je premal ena ženska, rad imam vse ženske, seveda so mladoletnice ( une pod petdeset ) izključene, najrajši imam mladenke tam nekje petdeset do sedemdeset let. Glede razvrata ( pa mimgrede, po španski se razvrat reče: imoralidad, kot da bi to bilo kaj slabega ), tu pa ne morem pomagat, to so geni, pa moč, mladost, vzdržljivost ( delal test, imam potrdilo, to ni kar tako ).

Ja, pa skor bi pozabil:

ežoj

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

11. dec 2010 18:57

ežoj je napisal/a:

.... rad imam vse ženske, seveda so mladoletnice ( une pod petdeset ) izključene, najrajši imam mladenke tam nekje petdeset do sedemdeset let...

ežoj

 

, sem vedela, da je vsaka slaba stvar za nekaj dobra!

 zbor, v vrsto!!

 lp

mzm

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

11. dec 2010 20:46

To Eriko, bo treba !

Se vtika, kamor ni treba .

Erika, pusti ti našega ežoja lepo pri mitru (in ne vem, zakaj ga s cukrom futraš)

 

Drugače pa je zdaj tak čas, da se je treba lupčkat, zato in vsem, ki me imajo radi .

MM

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti