Pohvala

.deklica  

član od: 27.1.2009

sporočila: 107

10. dec 2010 13:41

Kako tukaj na kulinariki vse blešči od predprazničnega vzdušja! .deklica

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

10. dec 2010 17:27

Božemili, pa koliko se tu gor cmokajo!!!!!!!

lp

cervus

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

10. dec 2010 18:09

Elaphus, mi pa smo zelo čustveni



Nikoli ne reci nikoli

 

A ja, hvala za vse recepte

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 10.dec 2010 18:10

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

10. dec 2010 19:16

Matr, kolk je tukaj enega cmokanja, meni je to mal preveč, čeprav sem vajen razvrat........... ah, nč, nč.

ežoj

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

10. dec 2010 19:52

ežoj je napisal/a:

Matr, kolk je tukaj enega cmokanja, meni je to mal preveč, čeprav sem vajen razvrat........... ah, nč, nč.



ežoj

Ja, ja, ežoj, ti kar po pravici povej, da je tole cmokanje čist premal razvratno za tebe

Blanchy

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

10. dec 2010 22:59

Veseli december je mesec, ko se imamo ljudje še posebno radi. Takrat se več poljubljamo in objemamo in si povemo, koliko si pomenimo.

Potem pa pride januar, februar in počasi pozabimo na vse izrečeno. No, ne vsi.Naj ne bo tako v Novem letu.

Ežoj še tebi en cmok .

In vsem fantom, ki se včasih malo , v resnici ste pa prav super dečki.

In vsem pridnim dekletom in ženam, ki podpirajo vse štiri hišne vogale, pa še petega bi, če bi obstajal.

Tudi jaz sem vesela, da sem vas našla. Če bo kdo dobil sladkorno, se pa opravičujem, včasih te čustva zanesejo, ampak naj mi bo oproščeno! Danes je tak dan.

naor

neznan uporabnik

11. dec 2010 16:04

Multivitamin, evo še z moje strani:!!

 

Ežoj, a vidiš zdej, kako se to dela??!!

 

(KVAK)

japaja

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

11. dec 2010 16:12

multivitamin je napisal/a:

Res je. Sem malo prideš, poklepetaš. Včasih se nasmejiš, drugič te kdo razjezi ali ti koga. Nato pobrskam po receptih, kaj dodam v beležko. Tudi skuham kaj po receptih. Je ena skupnost, kjer se marsikaj da. In tudi dobi.

Glede plus paketa. Jaz sem ga plačal. Ne zarad tega, da bi si lahko izključil oglase. Si jih tudi nisem in mi še naprej reklame veselo bliskajo. Me to sploh ne moti. Plačal sem zato,ker sem se odločil,da je stran,ki jo ustvarjajo lastniki in nudijo podporo in potem mi vsi, vredna tistih 2 evra na mesec. To potem lahko uporabljaš itak vse skupaj brezplačno. Ampak iskreno povedano, se meni osebno 2 evra na mesec - kar je cena enga mal bolšega kofeta - res ne zdi pretirana, glede na to kaj vse zato dobiš. Tu ne gre za to,da bi s plačilom jaz ali kdorkoli,ki plača kaj pridobil. Gre za to, da podpiram nekaj kar se meni zdi vredno podpirati.

Razumem pa,da so ljudje,ki tega ne morejo plačati. Ne razumem pa tistih, ki so tukaj zelo aktivni pa tega ne storijo, ker zakaj bi,če je itak zastonj.

 

Vsekakor hvala vsem članicam in članom za družbo in pa avtorjem,da vse skupaj peljejo že 11 leto. Resnično vredno pohvale.

Lep pozdrav vsem pa veseli december.

 

Multivitamin



multivitamin

 

 

rrr

neznan uporabnik

11. dec 2010 16:32

Ežojči, da ne bo nesporazuma:

moj prispevek se ne nanaša na pluspakete (itak vem da ga maš) ampak na talanje lupčkov

Ti si večinoma talal..

 

japaja

neznan uporabnik

11. dec 2010 16:45

Ajoj, Multivitamin, ne vpraš! Bi blo boljš, da ne bi šla nikamor. Sem zelo zelo razočarana..Peljali smo eno mlado osebo, ki je v varnem domačem okolju delovala kot neka normalna, spodobno razgledana punca, v London na Miklavžast obisk manjšega dela naše familije. Bruka! Se raje ne spomnim... V glavnem, to je tako, ko nekoga nekaj ne zanima, ker ga ne more zanimati, ker itak ne ve, kaj gleda in kaj vidi in četudi vidi, ne ve kaj to je in o ničemer razen o jambranju, pojma nima. V varnem zavetju svojega utečenega davnerskega vsakdana seveda. In čisto nič ne pretiravam. Pa pustmo to! Čeprav sem se skoraj v zemljo pogreznila, ko so sicer pregovorno hladno vljudni Angleži (v bistvu 3 a je že to preveč) uporabili besedo "kmet".

In ja, pridem nazaj in evo, dodaten šok: ERIKA!!!!!!!?????? Pa kaj čmo, konkurenca je huda, selekcija pa tudi

 

 

 

 

japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?terezija
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti