Dieta krvnih skupin

selotejp  

član od: 2.6.2009

sporočila: 31

30. dec 2010 19:26

mojcavirgo je napisal/a:
moje počutje fenomenalno pa tudi moj mož, ki je strasten mesojedec se mi je prilagodil. Nam čisto nič ne manjka. Najbolj uživamo ko zvečer pred TV jemo korenček na palčke narezan. mojca mojcavirgo
Hmm bi blu fajn slišat kva bi pa dedc n tu reku. selotejp

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

30. dec 2010 22:57

Hvala rimljanka za naslov o knjigi o osteoporozi. Pa tudi tale tujka v hiši domačinov mi kar dela preglavice.

naor

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

31. dec 2010 3:31

mojcavirgo je napisal/a:
Pozdravljeni!
Jaz sem že 4 tedne na tej dieti.          Jemo ajdove testenine, ajdovo kašo, kruh smo črtali iz jedilknika in jemo riževe vaflje, kekse pečemo iz ajdove, sojine in riževe moke,.... Meso jemo enkrat tedensko. V glavnem mi se kar držimo in moram reči da je moje počutje fenomenalno pa tudi moj mož, ki je strasten mesojedec se mi je prilagodil. Nam čisto nič ne manjka.

Najbolj uživamo ko zvečer pred TV jemo korenček na palčke narezan.

Nam je odlična dieta!

mojca

mojcavirgo

 

A imate vsi v družini enako krvno skupino?

 

 

Vanja

passi  

član od: 8.6.2010

sporočila: 20

28. jan 2011 19:04

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

mojcavirgo je napisal/a:
Pozdravljeni!
Jaz sem že 4 tedne na tej dieti.          Jemo ajdove testenine, ajdovo kašo, kruh smo črtali iz jedilknika in jemo riževe vaflje, kekse pečemo iz ajdove, sojine in riževe moke,.... Meso jemo enkrat tedensko. V glavnem mi se kar držimo in moram reči da je dieta - http://www.wellneo.si/dieta/ in moje počutje fenomenalno pa tudi moj mož, ki je strasten mesojedec se mi je prilagodil. Nam čisto nič ne manjka.

Najbolj uživamo ko zvečer pred TV jemo korenček na palčke narezan.

Nam je odlična dieta!

mojca

mojcavirgo

 

A imate vsi v družini enako krvno skupino?

 

 



Vanja



To moram pa prav mojim moškim pokazat. Me prav zanima, kaj bojo rekli na to. Poročam, kakšnega mnenja bojo.

Sporočilo je spremenil(a) passi dne 15. 2013 11:20

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

28. jan 2011 23:23

mojcavirgo je napisal/a:
moje počutje fenomenalno pa tudi moj mož, ki je strasten mesojedec se mi je prilagodil. Nam čisto nič ne manjka.

Jaz sem se pa pri tem spomnil ene stare zgodbe o mizarju, ki je učil osla oblance jest. Ker osel ni hotel, mu je dal gor zelena očala in ravno, ko se je navadil, je pa crknil. Kar vidim očeta, kako bi ravno s to zgodbo to komentiral.

Torej Mojcavirgo, malo pazi, da ti ne bo zakon crknil, ravno, ko se bo mož privadil tvoji dieti!

 

Sergej

brezlj  

član od: 1.9.2010

sporočila: 5

7. feb 2011 18:23

passi je napisal/a:
Vanja_v_ZDA je napisal/a:

mojcavirgo je napisal/a:
Pozdravljeni!
Jaz sem že 4 tedne na tej dieti.          Jemo ajdove testenine, ajdovo kašo, kruh smo črtali iz jedilknika in jemo riževe vaflje, kekse pečemo iz ajdove, sojine in riževe moke,.... Meso jemo enkrat tedensko. V glavnem mi se kar držimo in moram reči da je dieta z izdelki Wellneo in moje počutje fenomenalno pa tudi moj mož, ki je strasten mesojedec se mi je prilagodil. Nam čisto nič ne manjka.

Najbolj uživamo ko zvečer pred TV jemo korenček na palčke narezan.

Nam je odlična dieta!

mojca

mojcavirgo

 

A imate vsi v družini enako krvno skupino?

 

 



Vanja



To moram pa prav mojim moškim pokazat. Me prav zanima, kaj bojo rekli na to. Poročam, kakšnega mnenja bojo.



No, kaj so rekl tvoji moški?

brezlj

Sporočilo je spremenil(a) brezlj dne 15. 2013 11:19

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

8. feb 2011 15:47

Morda kdo ve , kaj lahko jem , oz. čemu se naj izogibam , če imam krvno skupino 0 in sem Rh neg. ? Kje bi našla kaj o tem , morda tudi to kaj vpliva na moj artritis ? Lp manca51

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

9. feb 2011 10:29

Jaz imam to skupino in jem vse, no malo ločujem, če sem čisto iskrena.  Z jedilnika izločim vse, kar ni dobro, ostalo pa pojem.

Pa imam tako kri, da sem tudi krvodajalec (ker nula minus ni ravno pogosta in jo zelo potrebujejo).

Mamamia

mamamia

menola  

član od: 30.8.2010

sporočila: 126

17. maj 2011 7:41

Hura!!!!

Ker sem temo začela je prav, da se oglasim in razglasim, da mi je uspelo skenslat 13 kg s to dieto v teh pol leta.

Pa brez filozofije. Le doslednost in vztrajnost je potrebna. HA!

menola

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

17. maj 2011 8:59

 

Čestitam, ni lahko. Ampak, če je volja, se da. Opažam. Samo kaj, ko je volja včasih tako šibka!

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti