Aspartam, neotam

Vanilija  

član od: 18.8.2005

sporočila: 208

19. nov 2010 17:26

Torej, če prav razumem, je aspartam v resnici povsem neškodljiv? Me pa čisto zares zelo zanima, zakaj potem proti temu sladilu poteka taka gonja?! Vanilija

rozi13  

član od: 25.3.2010

sporočila: 45

19. nov 2010 20:40

Čisto neškodljiv ni, ker pri njegovem razpadu nastane metanol, ki je strupen. Vendar če so njegove količine zelo majhne na telo nima večjega vpliva. rozi13

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

20. nov 2010 8:29

Vanilija je napisal/a:
Torej, če prav razumem, je aspartam v resnici povsem neškodljiv? Me pa čisto zares zelo zanima, zakaj potem proti temu sladilu poteka taka gonja?! Vanilija

 

Če pozorno prebereš,kaj je napisala proxima, najdeš tam odgovor tudi na to vprašanje.

Mamamia

mamamia

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

20. nov 2010 15:21

Draga Mamamia, tvoj nasvet je vsekakor zelo utemeljen, ampak se bojim, da bo težka ta z branjem proixminih odgovorov. Kot se je zadnjič enkrat pokazalo, kulinarika rada pogleda kak video, pa naj prilepim še enega. Saj ni treba pogledati celega, 2 minuti in pol bo dovolj (čeprav sem sama vseh 20 minut gledala znova in znova z velikim užitkob), da pride skozi njegovo sporočilo. http://www.ted.com/talks/hans_rosling_shows_the_ Gre preprosto za predsodke in za selektivnost: selektivnost glede tega, kaj verjamemo in komu verjamemo. Je pač tako, da poprečno slovenstvo vehementno odklanja znanje, za katerega se je treba potruditi, po drugi strani pa je pripravljeno pogoltniti prav vsako bedarijo, če jo le nekdo napopa na internet in pošlje okoli kot verižno pošto, ker "bo pa že nekaj na tem, če tako skrivajo te informacije, a ne", pa še pesneto fajn se jim zdi, ko so spet enrkat ukanili svetovno zaroto. Lahko si sposodimo tisto o lisici in kislem grozdju - če se ti je pri nabiranju znanja kje kaj zalomilo, je lažje reči, da je tako ali tako ničvredno, pa je vse OK, saj je vendar prava figa, če ga imaš ali ga nimaš, na vsak način pa veliko bolj komot, kot pa noč za nočjo sedeti za knjigami. Zato pa trg himalajske soli, zambezijskih kristalov in tihomorskih alg nikoli ne občuti recesije. Sicer mene osebno prav nič ne moti, če nekdo zabiksa svoj denar za take stvari - himalajska sol ti škodi in koristi enako kot sečoveljska, brez natrena živiš enako dobro kot brez sladkorja - ampak ko pa se gre na barikade recimo proti cepljenju otrok proti davici zaradi lastne samopromocije, potem se pa stvar neha. AMpak se bojim, da bo tega v bodoče vse več, ne pa manj. Znanost gre skokovito naprej, žal pa ravno zaradi tega postaja spet vse bolj hermetična, komunikacija znanosti pa vse bolj komplicirana. Pa saj si videla, kaj se je zgodilo z Vendelininim predlogom, naj ljudstvo malo razmišlja o evropski inovativnosti - prišli smo do madagaskarskih biciklov, potem je pa zavlalala španska tišina. Samo se bojim, da je narod ni izkoristil za učenje o neznanem, ampak je raje šel gledad Bigbraderja. Pa lepo popoldne! Sonja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

20. nov 2010 16:35

Jap, se globo strinjam z vsem napisanim. Jaz tega ne znam tako povedat in utemeljit mojega pogleda, ker pač nisem od stroke. Zato s toliko večjim veseljem berem proximo, tebe in nasjo, ker na področju, kot je "komu verjeti" oziroma kvaziznanstvenem  ter znanstvenem res obvladate sceno in utemeljite pomisleke do tega, kar kroži po netu, s stvarnimi dejstvi.

 

Je pa zanimivo nekaj: tisti, ki vedo nekaj o znanosti in o tem, kdaj je kakšna raziskava relevantna in jo je zato smiselno uporabljati za dokazovanje nečesa, ste veliko bolj strpni do tistih, ki so bolj nagnjeni h kakim kvaziznastvenim dognanjem. Slednji vas hitro zasipajo z očitki, da ste malo za časom, da se upirate novim spoznanjem in podobno, ve pa ste prizanesljive do uporabnikov tibetanske soli, različnih kristalov, alg in podobnega, kar res ne čuti recesije.

 

Saj, "ovce su za šišanje", kajne?

 

Prijeten večer vsem, mamamia

 

 

 

mamamia

neznan uporabnik

20. nov 2010 16:37

Pa dej, Limnol, dej mi mir k razmišlam!

(matr nikol ni prov: eni hočejo, da si tih, drugi hočejo, da kej rečeš...?! Na, zdej pa še KVAKNT ne upam!)

 

Drugač se pa strinjam s tabo, Limnol.

Tudi z vsemi ostalimi, seveda, hehe..

japaja

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

20. nov 2010 17:25

Meni tudi pisanje Proxime nariše nasmešek na obraz. Kako lep dokaz, da si človek na mestu pridobi zaupanje in verodostojnost v dveh preprostih stavkih, čeprav bi lahko o tem pisal strani. Na drugi strani je pa učinek ravno obraten.  Jaz sem kot preprost član te naše družbe navdušen, da o tem razmišljam vsaj podobno.

Commis débarrasseur

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

20. nov 2010 18:38

limnol je napisal/a:
... Pa saj si videla, kaj se je zgodilo z Vendelininim predlogom, naj ljudstvo malo razmišlja o evropski inovativnosti - prišli smo do madagaskarskih biciklov, potem je pa zavlalala španska tišina. ...

... mogoče zdaj tam vsi čakamo na tvoje javno razmišljanje, da ne bo izpadlo, da se samo eni naprej rinemo in pametne delamo. ;)

Glede metanola:  Če sem prav informiran, je metanol prisoten v vsakem vinu.Sergej

Sporočilo je spremenil(a) Sergej C dne 20.nov 2010 18:40

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

20. nov 2010 19:02

Si kar prav informiran. Na moje razmišljanje pa prav gotovo ne čakaš. Sonja

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

20. nov 2010 19:32

Ma japaja, če premišljuješ o tistih po luftu skakajočih piciklnih, raje nehi in pojdi gledat BB. Iz dokaj dobro utemeljinih razlogih, vsaj enih tisoč let ne bo nič ( s tistimi pacikli ).

Če se vam ne ljubi razmišljat, a BB je prezahtevan za vas, pa če še kaj angleščine obvladate lahko vzamete v roke knjigo Michio Kaku: Phisics of the Impossible, lahko si mal dobite idejo o čem se ne splača premišljevat. ( ups, upam, da en moj prijatelj ne bo tega videl, drugač fejst možakar, le alergičan na knjige )

 

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti