Boleče koleno najstnika

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

20. okt 2010 11:03

multivitamin je napisal/a:

Kvečjemu ji pa lahko dam podporo, da je naredila pravilno, da se je oglasila in vprašala. Ker eni nimajo poguma več se oglašat, ker jih nekdo takoj kresne po betici, če postavijo kako vprašanje, za katerega nekdo smatra, da ni primerno debate.

 

Multivitamin

 

Beticakaj mi lahko prosim razložišš kaj to pomeni? Vem, da me ti ne boš poslal na guglu

lp!

Lepo te je brati!

Nikoli ne reci nikoli

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

20. okt 2010 11:05

Oprosti Teka, poskusi z zeljem!

lp!

Nikoli ne reci nikoli

neznan uporabnik

20. okt 2010 11:06

Anamarija1, betica je pisker (če smo že glih na Kulinariki)

japaja

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

20. okt 2010 11:23

multivitamin je napisal/a:

V tem smislu, da sem napisal, če si boš dobro prebrala, da se lahko ona in vsak tu gor oglasi, če je v stiski ali ga kaj skrbi.

Multivitamin

multivitamin

In to bi bilo čisto zadosti. Vprašala sem te zaradi tega, ker je bil največji del tvojega posta namenjen komentiranju ostalih komentarjev, ne pa Tekinega vprašanja, torej -po domače rečeno - smetenje. Lep pozdrav.

Mojca

pehtranka  

član od: 9.10.2006

sporočila: 163

20. okt 2010 11:52

Tudi moj sin je treniral košarko in tudi hitro je rastel. Njega so tudi bolela kolena in prav tako so mu tudi zatekala. V teh oteklinah se je nabirala voda. Tako da so mu med 13. in 15. letom 3x pumpali vodo iz kolen. Sedaj ko je star 17. let in košarke več ne trenira še vedno včasih pojamra, da ga bolijo kolena. Tako je to. Lep pozdrav pehtranka

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

20. okt 2010 12:09

Moj šestnajst letni sin ni aktiven športnik, vendar se mu je na enem kolenu začel lani nabirati hrustanec. Bolečine so se začele pri določenih gibih in pri obremenitvi. Po posvetu pri ortopedu, smo se odločili za operacijo, kjer so mu v dnevni bolnici odstranili odvečen hrustanec. Še isti dan je bil odpuščen iz bolnice in takoj je moral hoditi. Operiran je bil januarja 2010.

Če ga pogledam danes, ima še vedno polovično oteklino, se pravi pol manjšo kot pred operacijo. Občasne bolečine so še vedno prisotne. Sin je zelo jezen na zdravnika, ki ga je operiral, saj zadeva ni dobro opravljena. Za še eno operacijo se ne bo odločil, ker je težko prenaša narkozo.

To je naša izkušnja.

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

20. okt 2010 12:12

zzak1977 je napisal/a:

Here we go again...

Yeah, man ... P.S. Vendelina sicer ne potrebuje advokata, ker se sama čisto dobro postavi zase, ampak pripomnila bi le, da je tako kot vsi ostali izrazila (nekoliko slikovito pač) svoje mnenje, pa naj bo to tako ali drugačno. sonci

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

20. okt 2010 12:17

Joj, Teka, pozabila dodati še, da bi jaz vsekakor šla do ortopeda. Lep pozdrav, sonci

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

20. okt 2010 13:01

Pozdravljeni vsi ki ste mi kakorkoli hoteli pomagat.

Sporočam, da smo se v ponedeljek z fizioterapevtom zmenili za obisk pri njem.

Hvala vsem.

Teka

sweets  

član od: 16.8.2008

sporočila: 796

20. okt 2010 17:53

Da se še jaz oglasim. Ja problemi s koleni so bili pri sinu in hčerki. Meni je ortoped rekel, da je to od rasti. Bili pa smo pri ortopedu preden so nastale bunke na kolenih. Je pa takrat ortoped sinu na kolenu točno narisal kje bo zrasla bunka. Ja pa brez telovadbe sta bila oba po celo šolsko leto. Šli pa smo skozi brez kakšnih operacij. Le fizioterapija potem pa mazanje z Voltaren gelom, hladni obkladki in ob zelo hudih bolečinah tudi Voltaren tablete. Zdaj sta odrasla (21 in 17let) težave s koleni se občasno pojavijo, ne pa take da bi bila otežena hoja. LP sweets

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti