Aparat za mešanje testa

zoyaa  

član od: 1.8.2011

sporočila: 88

1. feb 2013 17:46

terlikar 1 je napisal/a:

Jaz imam clatronika, kupljen je bil enkrat poleti v šparovi akciji. Razen tega da je mogoče malo glasnejši praktično nimam pripomb. Zamesi brez problema testo za rezance, krhko testo... Edino gnetilnega kavlja ne smeš pomivati v pomivalnem stroju ker oksidira.



Bernarda

ohh k bi too js učeri prebrala :( nevem kaj mi je blo da sm ga dala v pomivalca...in zj je tak k je...bl bogi :( pa tko lepo se je svetil...

zoyaa*

Renat  

član od: 27.1.2012

sporočila: 85

2. feb 2013 22:01

Takole, pa ga imamo! Bosch MUM4405 iz Merkurja za 75eur. Krasen je!

Danes je že zamesil super mehko testo za žemljice, jutri se bo pa preizkusil še v krofih. Peter, verjamem, da mu bo uspelo :)

Renat

dolenc52  

član od: 2.1.2012

sporočila: 72

5. feb 2013 13:01

Pozdravljeni?

Mene pa zanima, če ima katera že iskušnje z delimano posodo.Imela sem nekaj posed s teflonsko prevleko te bi dala stran in bi kupila delimano.Zanima me ,če je vseeno kje jo kupim. Rada bi malo boljšo, da bi jo imela nekaj časa in da ne bi  bili madeži.Prosim za vaše mnenje. Hvala

dolenc52

jovita  

član od: 8.7.2007

sporočila: 394

5. feb 2013 21:15

Nas je razočarala.Po nekajkratni uporabi je lošč zbledel, hrana se prijemlje na dno. Leti na smetišče.Žal.

jovita

mamisi  

član od: 6.2.2012

sporočila: 8

5. feb 2013 23:00

Pozdravljeni

Jaz jo imam skoraj eno leto in v stalni uporabi - sem zelo zadovoljna in sem jo kupila preko top shopa, ker se takrat še ni dobila drugje.

mamisi

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

6. feb 2013 6:14

Dolenc52, moj nasvet je, da si kupi eno posodo, potem, po določenem času, če boš zadovoljna, pa še več. Je najmanjši rizik. Ker ocen boš tu dobila toliko različnih, kot je nas tu. Največ je odvisno od tvojega načina uporabe, pa za kakšen namen jo boš imela.

pirnica

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

9. feb 2013 4:55

Definitivno je tako, da je treba pri vseh teh teflonskih in kermičnih prevlekah tovrstno posodo pomivati ročno, če želimo, da nam služi dalj časa. Trajnost teh posod pa se ne da primerjati s posodami iz nerjavečega jekla z debelejšim dnom - te pa so po moje res za zelo zelo dolgo.

Sama nimam izkušenj z Delimano posodo, tako da ti žal ne morem svetovati. Po mojem je nasvet Pirnice kar pravšnji.

tedyka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti