Oblačilni report za jesen-zimo 10-11

mojka  

član od: 4.6.2005

sporočila: 95

8. jan 2011 23:44

Kar se osvetlitve tiče, imaš prav. Vse črne cujne, so pod tisto lučjo zgledale temno modre. Je pa tudi res, da spodaj nisem bila prav oblečena za kamelji plašč čez. Sem pregledala nekaj slik http://www.zenska.si/lepota-moda/moda/hit-sezone-k in se odločila, da ga bom šla še enkrat probat, oborožena z rjavim usnjenim pasom in še čim kar gre zraven. Barvo las pa imam kar pravo . Se mi pa vseeno zdi, da na blondinkah zgleda malo bolje kot na rjavolaskah. mojka

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

9. jan 2011 19:12

Vendelina, mislim, da si nekje že napisala, a ne najdem: do kod morajo segati rokavi suknjiča pri moški obleki?

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

10. jan 2011 16:59

...eh, moj partner ima v omari lepo paleto oblek, niti niso bile poceni, izbira pa vedno med samo 3 hlačami in 3 majicami. Nespremenljiv je... yulchi

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

10. jan 2011 18:56

andrejka je napisal/a:
Vendelina, mislim, da si nekje že napisala, a ne najdem: do kod morajo segati rokavi suknjiča pri moški obleki?

Če gre za rokave, ki bi morali biti dolgi, potem velja enako pravilo za oba spola. Ko stojimo, morajo dolgi rokavi pokrivati nivo, kjer se začneta podlahtnica in koželjnica.

Vendelina jr.

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

16. jan 2011 8:01

Matr, tole temo sem čist pozabil, sploh je ne sledim, pa je kar zanimiva, si bom vzel čas in mal za nazaj prečekiral.

Ogledal sem si zgornji link o moškem oblačenju: Kakorkoli obrneš izpade, da lepo oblečen moški mora izgledat ( večinoma ) kot, da je ušel s parade ponosa.

ežoj

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. jan 2011 16:56

Ne vem, če je ravno ušel s parade ponosa. Je pa res, da je večina fotk posneta pred začetki tednov moške mode za sezono jesen-zima 11-12. Meni je sicer totalni kliše, da je v svetu mode več gejev, ker mislim, da jih je toliko, kot jih je v ostalih branžah - me pa vedno veseli, če si kdo vzame čas za organizacijo svojega videza.  Nevertheless, tule  je precej zanimivih namigov, kaj se lahko naredi s šali in čisto vsak moški lahko v svojo garderobo privzame idejo o pisanem šalu.

Vendelina jr.

Desanka  

član od: 15.6.2007

sporočila: 134

25. jan 2011 21:58

Pa še tu da napišem to, kar mi "leži na duši". Vem, da v začetku, ko si prišel v Emporium si lahko najel "stilista", ki ti je pomagal pri setavi oblačil... Sama se velikokrat poigravam z mislijo, da bi vzela jurja, jurjapapol (več ne zmorem) in da grem, pa da me "oblečejo" tako, da bom to lahko medsebojno kombinirala in da bo imelo to neko ime. Pa me je strah; da se bodo vrgli po tleh od smeha, kaj je jurja za obleči; pa to so eni čevlji!; meni pa je to mesečni zaslužek... Pa strah me je tudi, da "stilistke" ne bom začutila /ali pa ona mene/ in me bo prepričala v nekaj, v čemer jaz ne bom jaz... A je kdo že probal kaj takega? Kje? Kako? Kako je bilo? Desanka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

25. jan 2011 22:44

Draga moja, za jurja te bodo že blazno lepo oblekli, ti se kar najavi. Punce v Emporiumu so čisto prijazne, jaz se z njimi kar dosti posvetujem..

Jaz te sice oblečem tudi za manj.

Vendelina jr.

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

3. feb 2011 15:47

Niste še odprle strani za sezono pomlad-poletje 2011, pa bom vprašala tukaj. Torej - hlače. Zelo rada jih nosim, vse razen kratkih (zaradi let in stanja kože na stegnih - starejše bodo razumele). Problem je dolžina. Običajno imam športne hlače dolge toliko, da pokrijejo peto. Elegantnejše so lahko malo daljše, ker zraven obujem čevlje z višjo petko. V letošnjih modnih napovedih pa vidim hlače do gležnjev (včasih smo jim rekli ribiške), daljše so pa samo zares široke variante. Pri mojih letih mode ne sledim fanatično, gre bolj za približke osnovnim principom. Kako je torej s tem - ostati pri svojih pravilih ali ne? Sem sicer dovolj visoka in izgled gležnjev je OK. Vendar (kar sem opazila tudi pri svojih prijateljicah) v kasnejših letih telo nekako "spusti roleto" in tisto spuščeno se vsede nekje pod pasom. Telo tako dobi nekako korenčkasto obliko, ki kliče po raztegnitvi, ne krčenju. Ena mojih suhih prijateljic si je nabavila 7/8 hlače (upoštevajte prejšnje stavke) in izgleda smešna. Hotela sem jo opozoriti, a morda nimam prav in bom smešna jaz s svojo dolžino. Kako je torej s tem? Lisa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti