Kupim oziroma menjam omw nalepke

zag  

član od: 11.11.2006

sporočila: 33

tema odprta - 1. avg 2010 12:54 | ogledi: 3.061 | odgovori: 2

Pozdravljene!

No pa ,da še tukaj poskusim.Rabla bi štiri kartončke omw nalepk,lahko pa tudi kar kozarce.Menjam jih za kg,kave ali kakšne sladkarije.Po dogovoru.Jih pa tudi kupim za kakšno razumno ceno.Zgolj zaradi ene stave,da jo izpolnim.Sem pač bila pametna.Žal.Če mi katera lahko pomaga,naj mi piše.

zag

žarna niša  

član od: 24.12.2009

sporočila: 17

2. avg 2010 23:54

Zag hojla, jaz imam 55 kos teh nalepk ( niso na kartončku nalepljene) in ti jih rade volje odstopim. Na mejl mi sporoči naslov pa ti jih pošljem. Lp žarna niša žarna niša

_biba  

član od: 25.8.2010

sporočila: 6

25. avg 2010 18:12

Oj! Ko je ravno že ta tema... Js bi se pa priporočila, če ima kdo kakšne odvečne Shrekove kozarce-moje nečakinje so čist navdušene nad njimi in bi imele še kakšnega. Trenutno imata le Shreka in osla, bi bile pa zelo vesele še piškotka in mačka... Lahko menjamo za kakšno dobrino ali pa jih odkupim po razumni ceni... Hvala! LP, Biba _biba

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti