Prevzem naročenega paketa v italiji

tema je zaklenjena

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

23. jul 2010 20:33

...saj vem, da bo luna... mi bo ponoči spet svetila v glavo... Hvala za nasvete, potrebujem torej samo naslov pošte. Mislim, da bo šlo. Draga Nola! Pri svojem delu, pa tudi v prostem času, se srečujem z ljudmi mnogih narodnosti in umskih sposobnosti. Vsakič, ko kdo kaj želi od mene, se potrudim: 1. da bi ga razumela in 2. da bi razumel moj odgovor. Menim, da je za to dovolj poznavanje dveh do treh tujih jezikov, pri Romunih, Slovakih in Bolgarih, pa nemalokrat pomaga tudi znanje srbohrvaščine (še po 'starem', ko je bila bolj enotna). Tisto, kar pa najbolj šteje, ko želiš komunicirati z nekom, katerega jezik predstavlja oviro, pa je dobra volja. Pa saj to pa v večini poznamo, tudi na tem forumu je ne manjka. (Poznamo pa tudi ljudi, ki samo čakajo, po kom bodo planili in ti nam jo s svojo nejevoljo in negativizmom v trenutku požrejo- predlagam natečaj, kdo bo za take našel najbolj izvirno ime...) Lep vikend vsem! (pa rolete ne pozabit spustit!!!) alibaba (kako se pa reče poštno ležeče, bom pa kar v slovar pogledala...) Sporočilo je spremenil(a) alibaba dne 23. 2010 20:40

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

23. jul 2010 20:47

Tudi jaz je nisem, zzak...............dušo in telo ohladi večino pač kaj drugega kot Krla(Krka)...... menda prihaja dež in ohčaditev, kolikor vidim, je v zahodni polovici Slovenije že deževalo...................

rimljanka

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

23. jul 2010 20:49

Tako, alibaba je opremljena z vsem, kar potrebuje za uspešen prevzem paketa, zato je tema zaključena.

moderator2

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti