Kje so naše ladje

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

7. apr 2011 20:50

japaja je napisal/a:

Kje je Tumpika???!!!!!



japaja

A, sedaj si se pa razkrila, imeli smo prav ti nisi ti, ti si ena druga, ker ti ne moreš poznat tumpike, ona druga pa.

ežoj

neznan uporabnik

8. apr 2011 12:46

Ežojči, seveda sem se že malo razkrila, je zadnje dni kar toplo...

Una druga pa nisem, ker Tumpike ne poznam, ja. Če bi bila una druga in bi jo poznala, ne bi spraševala kje je.

Torej ne preostane drugega kot da sem prva

 

Ampak res, kje je Tumpika?

Tumpiiiika, dej napiš kej, te je tko lušno brat!!!!!

japaja

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

9. apr 2011 18:34

Ravno sedaj sem gledala fotografije, eno naših prvih srečanj pri Jurmanu. Takrat smo res imele debate, si pomagale, spodbujale... Sedaj pa še vprašanja ne moreš postaviti, ne da bi se oglasile samooklicane modratorke...brez veze. Pogledam še, kakšen recept to je pa tudi vse, tudi receptov več ne delim se mi ne ljubi. Na dobre stare čase Suzi Sporočilo je spremenil(a) SUZANAZ dne 09. 2011 18:45

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

9. apr 2011 20:35

Suzanaz

karnak

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

9. apr 2011 20:47

Moderatorke nikakor niso samooklicane ampak jim je bila ta funkcija podeljena in zanima me, če imate tudi sicer v življenju okrog sebe ljudi, ki bi vedno in v vseh situacijah  trobili v isti rog. In nič ni res, da ne moreš postaviti vprašanja, res pa je, da gre vse v luft, če odgovor ni točno takšen, kot si ga je tisti, ki ga je postavil, zamislil.

rrr

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

10. apr 2011 0:14

ribaracarak je napisal/a:

Moderatorke nikakor niso samooklicane ampak jim je bila ta funkcija podeljena in zanima me, če imate tudi sicer v življenju okrog sebe ljudi, ki bi vedno in v vseh situacijah  trobili v isti rog. In nič ni res, da ne moreš postaviti vprašanja, res pa je, da gre vse v luft, če odgovor ni točno takšen, kot si ga je tisti, ki ga je postavil, zamislil.



rrr

mamamia

 

 

mamamia

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

10. apr 2011 7:29

Jaz sem SUZANOZ razumela nekoliko drugače. Poudarek je na  besedi "samooklican", kar zame ni enako, kot "uradno imenovan". In odziv na njen post je njene besede samo potrdil. Spet jih je dobila po buči.  Velikokrat se ob odzivu vprašam, ali bi bil enak tudi ob srečanju iz oči v oči? 

Pogrešam prenekatere ljubeznive in na pomoč pripravljene članice iz časov, ko sem se prijavila na kulinariko. Kljub temu vztrajam, zaradi "ohranjanja ravnovesja" ,  ali bolj po domače povedano: mojega dolgega  .

Cila

MiškaMiša  

član od: 30.1.2004

sporočila: 66

10. apr 2011 7:51

Jaz pa nebi teatriala. Na kulinariki sem že 7 let, a vem da je stran še precej starejša. 10+ let se mi zdi. Meni je nekako logično, da se v 10 letih veliko spremeni: zanimanja ljudi, odnosi, prioritete v življenju, nenazadnje je pač članov in članic v tem času gotovo tudi preminilo.

Jaz menim: Eni gredo, drugi pridejo. 

Miška Miša

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

10. apr 2011 8:33

Cila, ne morem razumeti, zakaj jih je suzanaz z mojim odgovorm zopet dobila po buči. Moderatorki sta tu na kulslo natanko dve, oblikovalci teh strani smo pa mi vsi. In če pogledam odgovore na nešteta vprašanja, ki se tu pojavljajo, je med njimi nešteto odgovorov, ki pomagajo na prijazen način reševati zagate. In seveda je precej takih, ki nam - uporabnikom - niso všeč. Ampak, a ni tako tudi sicer življenje?

Zase vem, da nisem nikoli podajala žaljivih komentarjev ali odgovorov, če mi kaj še posebej ni bilo všeč, sem to včasih napisala in potem jih preko ZS dejansko dobila po glavi.

rrr

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

10. apr 2011 8:44

Ja, Suzi, ko smo bili še mladi, je bilo vse lepše in boljše, a ne? Zase moram reči, da mi je kull.slo naredila strašne stvari - če samo pomislim, da sem ob prijavi na ta forum pred 10 leti nosila kavbojke št. 38.... oj, mladost ti moja, zalita pod pregrešnimi sadovi kulinarike!

Kulinarika se je v vseh teh letih kar pošteno razširila, in če danes kdo sprašuje o praženju čebule ali katero meso vzeti za golaž, dobi hitro link na temo iz leta 2004 in nadaljuj prosim tam - kar je OK. Saj vendar ne moreš istih stvari premlevati 10 let in še več. Drugače pa je tako, da stari grejo in novi pridejo in se vsak lahko oglaša po mili volji. Eni imajo mile volje več kot preveč, od drugih ni glasu, tako kot sicer v življenju in meni se zdi tako čisto v redu. Samo iz nostalgije pač ne bi vztrajala na forumu, ki bi mi šel na živce. Če bi pa vztrajala samo zato, da bi se lahko zgražala, potem je pa tudi to funkcija, ki jo lahko dobro opravlja - mojo dušo bi pa prej ali pozneje tako ali tako dobili v roke profesionalci. Radio ima gumb za izklop, Kulinarika pa beli križček v rdečem kvadratku desno zgoraj. Izbiramo sami.

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti