Kje so naše ladje

neznan uporabnik

10. apr 2011 9:24

Tumpika, rajši ne.

 

                         

japaja

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

10. apr 2011 14:17

Tumpika, ti kar

rrr

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

10. apr 2011 21:13

mamamia je napisal/a:

ribaracarak je napisal/a:

Moderatorke nikakor niso samooklicane ampak jim je bila ta funkcija podeljena in zanima me, če imate tudi sicer v življenju okrog sebe ljudi, ki bi vedno in v vseh situacijah  trobili v isti rog. In nič ni res, da ne moreš postaviti vprašanja, res pa je, da gre vse v luft, če odgovor ni točno takšen, kot si ga je tisti, ki ga je postavil, zamislil.



rrr

mamamia

 

 

mamamia
In kdaj so ga tebi podelili? Suzi

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

10. apr 2011 21:49

Suzi, srčece, kje pa pravim, da so mi ga podelili? Jaz ga niti ne potrebujem, le kaj bi z njim?  Palec sem dvignila zaradi zapisa rrr, ki je lepo povedala, da tu ni samooklicanih moderatork, kot si ti napisala, da se nekatere za to smatrajo.

In zakaj me sprašujejš, kdaj so mi ga podelili, kaj sem pa takšnega napisala? A zato, ker tebi ne ploskam? Saj.

Če hočeš zapletat zadeve, pa dajmo, sem med dežurstvom v službi prav razpoložena. Samo res ne vem, komu je tega treba. Meni ne.

Mamamia

 



mamamia

 

Aja, mimogrede, na prvem srečanju Kulslo sploh, v Mariboru, leta 2005 v jeseni, smo se tudi imele lepo in si po tistem tudi veliko pomagale in se vzpodbujale. Tudi meni se toži po starih časih, a zaradi tega drugimne očitam, da so ne vem kaj. Se pač časi spreminjajo in mi z njimi. Slabe dneve pa imajo oziroma imamo vsi.

Drenjanje nastaja, drenjanje. Je pač tako, da je dovoljeno biti nekaj več od drugih, ni pa dovoljeno hoteti biti nekaj več (ne vem več, kateri modrec je to nekoč izrekel). Tu se mi zdi, da je problem.

Jaz sem pač te sorte, da sem zadovoljna sama s sabo.

 

Mamamia

Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 10. 2011 21:53

neznan uporabnik

11. apr 2011 6:55

Kje je pa Lidka?

japaja

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

11. apr 2011 8:00

Chick Fight!

Commis débarrasseur

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

11. apr 2011 9:38

Ja, enega petelinčka potrebujejo, da jih pomiri ...

 

Danes je en tako lep dan.

 

Japaja, Lidko najdeš prej kje drugje kot tukaj, ene so večjo pozornost usmerile na en drug portal.

Mamamia

mamamia

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

19. apr 2011 18:56

Kje je Multi?

nola

neznan uporabnik

19. apr 2011 19:27

Hello, hir aj em. Nisem pobegnil. Sesul se mi čarunalnik. Sem danes kupil novega. Sem skor znorel, ker nisem mel dostopa do kul.net. Sem okej, varno zasidran še tukaj. Jaz ne zbežim kr tak v en dan, kam drugam. Drage moje in dragi moji, kako ste mi kaj? Da ne berem za en teden postov nazaj.

Upam,da ste vsi zdravi pa dobro. Multi pa je spet online.

Lubčka vsem,ki ste me pogrešali. Hvala za skrb. To je zelo lepo in ponosen sem, če kdo vpraša kje se potikam.

Nola, samo zate in seveda za vse ostale

 

 

Vaš Multivitamin

multivitamin

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

22. apr 2011 19:04

Mamaf je spet po dolgem času nekaj lepaga pisala juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuusreče!

Živi s srcem, ne z glavo.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti