Kuhinja ikea

sonchek  

član od: 18.5.2005

sporočila: 124

13. avg 2010 12:47

O najlepša hvala za nasvete!

Lp

sonchek

tejča  

član od: 25.3.2002

sporočila: 243

13. avg 2010 18:47

kuhinjo bo kupoval svak, vendar bodo sami naredili omarice. Vendar pa ne bi imel iveral ravnih front. Šli bi gor kupit fronte, venar bi vas prosila za kakršnekoli nasvete, ker v Ikei še niso/mo nikoli kupovali. Sem pa tudi zasledila, da se lahko pridobi zastonj njihova kartica - v kolikem času pride na dom? Mateja p.s. mene pa bodo zgleda doma pustili, ker ne bo placa v kombiju :( tejča

janmasa  

član od: 12.12.2003

sporočila: 78

14. avg 2010 9:45

Pozdravljene,

mi smo v Ikei opremili celo stanovanje. Z vsem smo zelo zadovoljni, sedaj samo dokupujemo elemente Trofast za otrosko sobo, ker je na poti nova clanica. Kuhinja (Adel betulla) je po treh letih stalne uporabe (skoraj "25 ur" na dan) taka kot prvi dan. Ni bilo se potrebno niti enega vijaka "postimat". Tudi nekaterai aparati so kupljeni pri njih (izdelovalec pa je Whirpool).  Priporocam!

 

Lep vikend vsem skupaj!   

Maša

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

14. avg 2010 9:52

Ursy stoli so tud iz ikeje ane? Gilbert- imam iste, bele.

katti

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

14. avg 2010 10:52

ja stoli so tudi iz ikeje... ursyy

cmochka  

član od: 18.2.2009

sporočila: 10

8. sep 2010 13:17

hey! tud moji doma imajo kuhinjo iz ikeje..belo abstrakt in so zelo zadovoljni z njo. najboljši so ogromni predali, kotne omarice in izvlečne smeti...je pa precej odvisno katero kuhinjo kupiš. prijateljica je kupila neko cheap varianto in se izvlečni in zapiralni sistemi ne morejo primerjati. cmochka

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

8. sep 2010 13:31

Katarina K je napisal/a:
Hvala punce! ja ta kamen je vsem ful všeč. Prvotno ni bil v planu, ma ko sem ga vidla v trgovini, sem rekla možu: Tooo hočem, ne grem ven brez njega.Sta ostala še dva paketa, tako, da ga samo še malo dokupimo pa bo še za okoli pečke v dnevni, ki bo novost jeseni. Edino saje se mi bojo najbrž nabirale na kamnu, ma bom že pometla dol, če bo hudo.Katarina K http://katarinaktorteprisalmoneli.blogspot.com/ http://katarinak.moj-album.com/

Tak kamen je meni tud ful všeč in bi ga dala v dnevno, tam, ko bo (upam kmalu) kaminska peč. Ali sta ga že dala za pečko? Me zelo zanima kako izgleda.

Jaz bi nekej tazga, kamen bi bolj na sivo. http://www.podsvojostreho.net/forum/viewtopic.php?t=17552&a

katti

kozamurnik

sporočila: 2311

23. sep 2012 7:27

Zanimam se za nakup kuhinje Ikea za mamo. Uporabljali bi jo občasno, v hiši ki jo imamo na podeželju, zato nima smisla kupovati drage in ultra moderne. Kako je pa je z montažo? Ste jo sami zmontirali ali prosili kakega mizarja, da vam pomaga? Slišala sem, da montiranje ni ravno enostavno. murnik

neely  

član od: 22.8.2007

sporočila: 19

23. sep 2012 11:21

Mi jo imamo zdaj že dve leti in sem zelo zadovoljna. Je pa montaža zelo enostavna, sem bila v 8 mesecu nosečnosti, pa sem skoraj vse sama skupaj montirala, moški si le sestavljali skupaj končane elemente, prestavljali težje stvari in namontirali pult. Navodila se super napisana.

neely

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti