Smrčanje

neznan uporabnik

3. maj 2010 19:23

Ločene spalnice so itak hit Lepo vsak večer znova in znova en lep osvajalski pristop (po možnosti z vrtnico med zobmi).. Smo potem vedno na frišno zaljubljeni. Proti smrčanju ne vem recepta. Sem pa kot otrok hodila spat k sosedom, kadar smo dobili smrčače na obisk (hvalabogu enkrat letno, a takrat za 14 dni). japaja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

4. maj 2010 10:48

Midva imava loceni spalnici ze dolgo,dolgo pa tudi nisva nikomur povedala zato, ker nasa druzba vcasih malo nezaupljivo reagira, ces, kaj je pa narobe.No, ko sva pa enkrat povedala,je postalo pa zanimivo.Ja, kako pa...A zdaj pa...Hehe, res zanimivo razmisljanje.Dandanasnji pa so tudi tisti nejevernezi ze davno v locenih spalnicah.Mnogo najinih sorodnikov in prijateljev.Ker je res prijetno, da se naspis, ne pa da eden lepo smrci, drugi ga pa gleda in nori.tTo nima nobene zveze z ljubeznijo.No, pred leti pa sem zacela se sama smrcati, nisem mogla verjeti svojim usesom, ko sem se zbudila ob nezni glasbi.Tako je zivljenje.Treba si ga je poenostaviti, a ne? naor

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

4. maj 2010 11:10

Je moj mož nekaj dni potem, ko smo začeli spati v ločenih spalnicah, modro ugotovil: Kralji in kraljice že vedo, zakaj spijo v ločenih spalnicah, res mi je kraljevsko.

Sobo, v kateri zdaj spi, pa si je pred več leti uredil tast, iz istega razloga. S tv, umivalnikom, straniščem in tuš kabino, tako da je užitek res popoln ...

 

je pač tako, da je enim to poenostavitev, drugim pa zapletanje. Glavno, da jaz dobro spim.

Mamamia

mamamia

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

4. maj 2010 12:57

Spanje je osnovna fiziološka potreba tako kot hrana in voda. Hedonist, očitno se zbujaš naspan, tisto ženino grozno smrčanje, je vendarle samo občasno, kot pišeš. Ta vikend je moja mama spala pri nas, dragi je bil službeno odsoten. Mama je spala v ločeni spalnici, vrata so bila zaprta, pa sem jo slišala, kako žaga. Kombinacija žaganja z vsaj petkratnim vstajanjem zaradi zbujanja dveletne hčere me je ta vikend ubila. Včeraj, ko sem prišla v službo, sem bila zmatrana do kosti. Če bi moj partner smrčal, bi definitivno izbrala ločene spalnice. Nenaspana sem nemogoča, sitna, ne morem razmišljat, vidim megleno, nisem skoncentrirana. Tri dni že zdržim z motenim spanjem, več pa težko. PS: Sprašujem se, kako to, da se smrčači ne zbujajo ob lastnem žaganju? Retorično seveda Vilma

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. maj 2010 13:07

akire00 je napisal/a:
Ali kdo pozna kakšen dober način ali recept za odpravo smrčanja ?

akire00
Bi rekla, da je ta prava pot ta, da se o zadevi najprej pogovoriš s svojim ali pa družinskim zdravnikom in se rešitve začnejo iskati na temelju takega pogovora. Vendelina jr.

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

4. maj 2010 13:27

Saj razumem vse vaše naštete razloge in dejanja vendar je zame umik/ločitev iz zakonske postelje še vedno enako moralno sporen . Bolj kot ločitev od skupne mize. In tudi jaz imam kar nekaj zakonske kilometrine. Ima pa vsak svojo lestvico moralnih vrednot, jasno. LP hedonist

neznan uporabnik

4. maj 2010 13:47

Je pa tudi res, da mačke predejo zaradi ugodja, vsaj splošno rečeno je tako. Bi me mogoče tudi mačje predenje motilo, če bi bil mačkon zoprn.. Včasih je dobro slišati, če kdo, ki sicer tega ne počne, smrči. Ne rabiš stikat po žepih, točno veš, da je bil predhodno v blaženem tekočem agregatnem stanju (ali pa da je prestar, menda z leti mišice popuščajo..).. japaja

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

6. maj 2010 7:58

Huh, hedonist, res, da vsak na to drugače gleda...

Zame skupna postelja nima veze s seksualnim življenjem, bognedaj! Ločitev od skupne mize (razen v primerih, ko hoče nekdo nujno v dnevni kakšno tekmo gledat npr), pa je zame znak, da je nekaj narobe. Vidiš, kako smo si različni...

Pri nas vsako noč nekaj krožimo in mešetarimo, 4 smo in skoraj vsako noč drugače pomešani spimo...pa nam je fajn in tudi najino seksualno življenje zaradi tega prav nič ne trpi...

 

Da se vrnem k temi - moj mož je šel na operacijo (v bistvu je to operacija v lokalni anesteziji) in od takrat ne smrči več. Zelo sem zadovoljna, da je šel, ne toliko zaradi smrčanja, kot zaradi mojega strahu, da bo lepe noči pozabil dihat...

jasna

kuhinja.slo  

član od: 26.6.2010

sporočila: 108

28. okt 2010 23:11

Lp

Sporočilo je spremenil(a) kuhinja.slo dne 14.okt 2011 23:25

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

29. okt 2010 7:32

kuhinja.slo, ti imaš zelo resen problem in to ne s smrčanjem. Priporočam ti zdravo dozo zimskega spanja ali pa izlet med Eskime, tam pa malce glavo skuliraj, da boš (spet) med prisebnimi. Ker tako se delati norca iz zadeve, ki ni prav nič prijetna, se ne spodobi.

Bi te prav rada videla z odrezanimi uhlji, napipsano, usta nabasana s čipsom, če ne boš imela seveda že cele glave "spipane", potem pa "hrgolčkaj" kolikor ti srece zaželi.

Upam, da bom takrat zelo daleč stran.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti