Smrčanje

tasyka 2  

član od: 7.11.2009

sporočila: 56

30. apr 2010 18:34

če moj smrči z zaprtimi usti,mu zatisnem nos,pa je vredu :D tasyka 2

emina  

član od: 15.10.2006

sporočila: 126

30. apr 2010 21:26

zbudiš ga, da je on tudi buden lp!

krasjana73  

član od: 21.2.2009

sporočila: 236

30. apr 2010 21:36

Baje se v lekarnah dobi en sprej , ki ustavi tudi tiste , ki so pregloboko pogledali v kozarec (po besedah sodelavca baje funkcionira) . Ko osebek zažaga ga enostavno posprejaš ,se obrneš in spiš ... krasjana73

emina  

član od: 15.10.2006

sporočila: 126

1. maj 2010 22:07

krasjana73 je napisal/a:
Baje se v lekarnah dobi en sprej , ki ustavi tudi tiste , ki so pregloboko pogledali v kozarec (po besedah sodelavca baje funkcionira) . Ko osebek zažaga ga enostavno posprejaš ,se obrneš in spiš ... krasjana73
Prav res ga posprejaš?? heheh smešno se mi sliši! lp!

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

1. maj 2010 23:08

Suvali smo v in med rebra, brcali z nogami, mašili nos, enkrat vlila malo vode po obrazu (menda je bila polna luna), zbujala in ne vem česa vse še nismo počeli. Smrči, ko leži na trebuhu , na boku in na hrbtu, z odprtimi ali zaprtimi usti, povsem trezen, malo v rožicah ali dodobra pijan. Ko ga zbudim, sva skupaj budna dve minuti, on potem spet smrči, jaz seveda nisem spala.

Niso pomagale neke ščipalke za nos, ne obliži; spreja nisem kupila, ker če bi ga imela kdaj pri roki, bi mu celega pošpricala po obrazu in bi ga verjetno zatolkla do konca ...

 

Kot sem že napisala: rešitev sta ločeni spalnici, njegova seveda zelo oddaljena od vseh nas. Jaz se naspim, vsi ostali tudi, on pa je sproščen, ker ne pričakuje iz minue v minuto, kdaj ga bo kdo zbrcal ali sunil med rebra med spanjem ...

Mamamia

 

mamamia

brucella  

član od: 29.1.2008

sporočila: 67

1. maj 2010 23:39

Jaz smrčim samo ko sem utrujena. Utrujena sem pa vedno! Moj mož (boga srota) si je v lekarni kupil neke čepke. Problem je le, da jih lahko uporablja le med vikendom, ker drugače ure ne sliši. brucella

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

2. maj 2010 2:12

Haha,ja to so si pa zelo podobne zgodbe iz zakonskih spalnic.In res, edino zdravilo je locitev dveh osebkov.Pri nas je ze tako.Seveda povsod ni mogoce,niso vsi te srece,da bi lahko izbirali kam b i sli spat.Kjer pa imate to moznost,jo le izkoristite.In boste kasneje rekli, ja pa zakaj nismo tega ze davno naredili! naor

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

3. maj 2010 12:50

Meni pa je to huda moralna dilema: zapustiti zakonsko posteljo in skupno spalnico . Čeprav bi jo kdaj z veseljem saj moja edina in najdražja včasih grozno smrči in jasno, da me zbudi. Ampak pobegniti kar tako brez boja ? Morda da sem staromoden ampak meni zakon pomeni res veliko zato je potrebno kdaj tudi kaj žrtvovati. In če je smrčanje partnerja težava potem je to najmanjša, ki te lahko doleti. LP hedonist

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

3. maj 2010 13:48

Hvala lepa za tako žrtev, da ne morem spati cele noči. Pa saj je zakonsko življenje vse kaj drugega kot le spanje v isti postelji? Ali se morda v tvojem zakonu kaj dogaja le v spalnici?  pri naas se še vse kje drugje kaj dogaja. Mene bi bolj peklila ločitev od mize ali da čez dan ne bi vzdržali skupaj, kje kdo spi pa se mi zdi še najmanj pomembno, vsaj po 30 skupnih letih. Sicer pa, različni smo si, mojim ušesom je pa pač kakšna druga "glasba" ljubša od smrčanja. Če pa ti uživaš v smrčanju tvoje žene, pa ti naj bog požegna, drugega ti res ne morem zaželet. Jaz uživam v čem drugem, potem pa mirno zaspim.

Mamamia

mamamia

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

3. maj 2010 18:12

Ha tukaj sem pa jaz na boljšem,zvečer ko grem spat dam slupšni aparat v škatlico,potem pa oba mirno spiva on ker smrči kot motorka,jaz pa ker me niti malo ne moti.Ponorim pa ko zaspi pred TV,ker potem še sama sebe ne slišim kaj šele kakšno pogovorno oddajo. Verjetno bi se pa odločila za ločene spalnice,ker edino tako bi preživela 30 let zakona brez žrtev,tako sva pa oba še živa. jesen

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti