Rigoletto v wiener staatsoper - prosti vstopnici

luna*  

član od: 2.4.2010

sporočila: 5

tema odprta - 2. apr 2010 21:20 | ogledi: 1.776 | odgovori: 3

Pozdravljeni ljubitelji dobrot!

Že nekaj časa vas spremljam, prebiram, in seveda udejanjam vaše recepte, svojega pa še nisem prispevala, imam občutek, da bi težko parirala taki obširni zbirki in idejam :) A nikoli ne reci nikoli!

Vzrok moje prve udeležbe na forumu pa v prvi vrsti ni kulinaričen (čeprav je povezan z Dunajem, kjer vedno dobro jem :)

Namreč: imam 2 karti za opero Rigoletto, Giuseppe Verdi na Dunaju (Wiener Staatsoper). Vstopnice so vedno razprodane že dosti pred predstavo in zato sem se tokrat "postavila v vrsto" še pravi čas (beri: že dolgo nazaj) in jih končno uspela dobiti.

Na žalost je naneslo tako (zgleda, da mi res ni usojeno :(), da ne morem na daljšo vožnjo z avtomobilom (imam sicer razveseljive razloge pričakovanja za to ;) in zato posledično ponujam karti kakšnemu, ki bi si želel opero na Dunaju ogledati.

Predstava je 16. 4. 2010, ob 19.00 uri, karti: balkon, 2 vrsta, 38 in 39 sedež.

Ceno vstopnic sem pripravljena spustiti - v redni prodaji so bile po 90 EUR.

http://www.wiener-staatsoper.at/Content.Node2/e

Upam, da bom kakšnemu ljubitelju umetnosti s to možnostjo polepšala dan v aprilu :)

Lep pozdrav!

luna*

zelda1  

član od: 30.9.2005

sporočila: 54

6. apr 2010 11:59

Luna*, so karte še proste? Malo me mika, vem, da jih je težko dobiti ... Pa hotel za prenočišče še izbiram Morda se res odločim. Hvala. zelda1 Sporočilo je spremenil(a) zelda1 dne 06. 2010 11:59

luna*  

član od: 2.4.2010

sporočila: 5

6. apr 2010 12:58

Zelda1, pozdravljena! Ja, karti sta še na voljo, kar sporoči, če se odločiš :) Pozdrav, luna*

luna*  

član od: 2.4.2010

sporočila: 5

8. apr 2010 12:41

Karte so oddane. luna*

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?NENA58
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti