No, pa izdajta še nam katera oziroma čigava je. Lp
sweets
Stara pesem
Eno vprašanje, čeprav ne vem ali je na pravem mestu...
Katero pesem sta peli Alenka Godec in Tinkara Kovač na Viktorjih?
Lotti
Tvoje jutro od Kreslina
Lizzie
sweets, pesem je od Čudežnih polj, solze.
mejačka
| Lotti je napisal/a: |
| Eno vprašanje, čeprav ne vem ali je na pravem mestu...Katero pesem sta peli Alenka Godec in Tinkara Kovač na Viktorjih?Lotti |
Peli sta Tvoje jutro od Kreslina.
Hvala hvala za podatek. Cel čas sem imela melodijo v glavi, besedila in naslova pa nikjer v mislih. Mi je bil dobr komad...
Lotti
Hvala mejačka, sem zadovoljna, da me spomin še ne vara.
sweets
Pozdravljeni. Zopet rabim vašo pomoč. Zadnjič se nas je zbrala skupinica in smo zapeli par pesmi, med drugim tudi eno, za katero vas naprošam, če jo kdo pozna.Nihče od nas je ni slišal že najmanj sto let in ne vemo kdo jo je pel.
Gre pa takole: Barvice si kupi, barvice si kupi in nariši polno luno. Hišo in vrtiček, morje in čolniček, a na čolnu zlatolaso punčko. Najlepša hvala za pomoč.
mejačkaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
